1

Temat: dt 125 vs ktm lc2

Zdecydowalem sie na poczatek na kupno czegos mniejszego, zeby miec potem radoche w kupnach coraz to mocniejszych motocykli. Nie jest to moze supermoto ale z tego co zdarzylem zauwazyc wielu forumowiczow posiada te maszyny i dlatego licze ze beda w stanie mi cos powiedziec. Moje pytanie brzmi czym sie roznią (wiem ze silnik jest ten sam i ze ktm ma rozrusznik) ale oprocz tego czy jest jakas roznica w eksploatacji, w cenach, w wadze no i przedewszystkim ktory brac.

Moze ktos z was ma do sprzedania sprzet z tej klasy.

2

Odp: dt 125 vs ktm lc2

Dt też posiada rozrusznik,bo miałem dt-ke w wersji SM ale nie powiem ci który jest lepszy,dlatego że nie miałem nigdy styczności z ktm lc2

3

Odp: dt 125 vs ktm lc2

Ja mam dt 125 x i mogę ci powiedzieć, że jest to świetny sprzęt który daje sporo funu ;) Stoppie to nie kłopot a na koło wyrwiesz go z gazu nawet z 3-ki ;) Też ma  elektryczny rozrusznik. Jak narazie nie miałem z nim żadnych problemów. Polecam ;D a co do KTMa to nie miałem okazji się takim przejechać.

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

4

Odp: dt 125 vs ktm lc2

ja ci polecam dt Zresztą taką mam nawet na sprzedasz  :cool:   względem ktm więcej części i łatwiej dostępna

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

5

Odp: dt 125 vs ktm lc2

LC2 w SM to Duke,a więc nie takie stricte supermoto.Osobiście z tych dwóch brałbym Yamahę w wersji X :)

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

6

Odp: dt 125 vs ktm lc2

Ja tak jeszcze nie do konca patrze pod katem sm, myslalem o jakims starszym modelu enduro zeby troche pohasac to tu, to tam, troche sie poprzewracac (to ma byc moj pierwszy motor). I chcial bym po sezonie gora dwuch sprzedac to bez wiekszej straty i rozejrzec sie za czyms konkretniejszym.

7

Odp: dt 125 vs ktm lc2

Na dt leżałem już kilka razy (teren) i nic poza porysowanymi hanbarami się nie stało. Dt jest też często wykorzystywana do nauki stuntu i też się z nią nic nie dzieje ;D

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

8

Odp: dt 125 vs ktm lc2

Przeciez to prawie te same motocykle, z tym ze ktm ma wieksza moc i lepszy zawias (silnik jest ten sam wiec i czesci jest masa).

Włoska zapierdalajka TE + SM 4,5 '07 :D
Any time, any where... Husqvarna