1

Temat: KTM 690 "prestiż"

[url]http://otomoto.pl/ktm-lc-4-690-sm-prestige-M2279548.html[/url]

Siema Pany!
Dzisiaj byłem oglądać i ku przestrodze pisze - złom!
Wgniot na ramie, kombinowana półka i pare innych atrakcji.
pozdrówki

2

Odp: KTM 690 "prestiż"

Ma ktoś do 690 sm serwisówke lub wie jak jest z serwisami w nim , ogolne info jak to jeździ , czy sie sypie i jaka jest róznica silnikowa pomiedzy 690 ale SMC .

motoslide.com

3 Ostatnio edytowany przez maciey (2010-10-16 23:10:00)

Odp: KTM 690 "prestiż"

Serwisówka mówi o 7,5 tkm między wymianami oleju, spr. zaworów itp, ale przegląd gwarancyjny jest co 5 tkm.

SM nie różni się silnikowo od SMC, podobnie jak Duke i Enduro. Wszystkie mają ten sam silnik i przełożenia w skrzyni biegów.
Różni się zawieszeniem,  ramą i różnymi osprzętami. SM jest bardzo zbliżony budową do Duke, SMC do Enduro

Czy się sypie? trudno powiedzieć. Dosyć świeże sprzęty. W serwisie mówili, że nie ma jakiś typowych przypadłości.

Barteksm patrz PM

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

4 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-10-17 10:37:46)

Odp: KTM 690 "prestiż"

O i to jest odpowiedz , dzieki Maciey za info i pdf.
Czyli tak jak myślałem sm ma ten sam silnik co smc .
Jeszcze raz dzięki  :D


PS To w smc tez wymiana oleju co 7,5 tyś km?

motoslide.com

5

Odp: KTM 690 "prestiż"

Jeżeli silniki te same, to i serwis taki sam.
Ja i tak będę się trzymał 5 tkm, na pewno nie zaszkodzi, a tragedii nie ma.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

6 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-10-17 11:08:01)

Odp: KTM 690 "prestiż"

No własnie mała częstotliwość serwisów , jak myślałem ze co tyś km :P


ZAKOCHAŁEM SIE  :D  chce 690 może być sm , a smc to juz w ogole była by bajka  :)

motoslide.com

7

Odp: KTM 690 "prestiż"

Siemka, podeslijcie mi też pdf'a bo jestem zainteresowany tymi sprzętami. :)

8

Odp: KTM 690 "prestiż"

masz na PW

motoslide.com

9

Odp: KTM 690 "prestiż"

Siema.
Kolejne ogłoszenie i kolejny gniot
[url]http://otomoto.pl/ktm-lc-690-sm-prestige-lc4-2009-gwara-M2324339.html[/url]
Moto po przygodach ( rysy i pęknięcia na plastikach), grzebane w silniku ( lewy dekiel )
Zamieszczam tu swoje spostrzeżenia zeby nikt inny nie tracił  czasu na wycieczki z przyczepą po Polsce.
Pytanie do speców.
Naczytałem się ze któreś modele posiadają magiczny przełącznik pod kanapa ( zmiana map zapłonu).
Przeglądałem SM;a, Prestiża, Duka i żaden z nich nie posiadał. Czy wynika z tego ze SMC są w to wyposażone, czy po prostu natrafiłem na jakies chujowe modele?
Dzięki za odp

10 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-11-11 00:00:53)

Odp: KTM 690 "prestiż"

Ktoś dzisaj , albo wczoraj reklamował to moto na forum :P
[url]http://forum.supermoto.pl/topic16064-ktm-690-sm-prestige-2009-4800-km-godny-uwagi.html[/url]

motoslide.com

11

Odp: KTM 690 "prestiż"

SMC ma zmianę map pod siodłem, a Duke z boku ramy po prawej stronie.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: KTM 690 "prestiż"

Ten przełącznik jest w takiej gównianej, gumowej osłonce. Dostęp do niego jest co najmniej dziwny.
Na szczęście nie ma sensu przy nim za dużo grzebać - jedynie na początku dla zabawy.
Ustawiasz na pełną moc i do przodu.

0,654l SMC AKR

"Dialogi nie dobre... Bardzo nie dobre dialogi są.
Proszę pana... Yyyy... W ogóle brak akcji jest. Nic się nie dzieje. Proszę pana..."

13

Odp: KTM 690 "prestiż"

Hej

Ja mam dziobala na sprzedaz w "zimowej" cenie, szczegóły w moim poscie w dziale giełda.

Adrian

14 Ostatnio edytowany przez Majki46 (2010-11-12 22:18:51)

Odp: KTM 690 "prestiż"

Witam.
Generalnie sprzedałem już kilka SUPERMOTO w Polsce, fascynują mnie te motocykle i staram się wchłaniać jak najwięcej info na tematy związane z tymi Sprzętami. Sprzedałem do Krakowa Kata SM 690 Prestige z kominami G.P.R. (dźwięk Bajka) i powiem wszystkim zainteresowany że to Moto Idealne...nie jest to może EXC-R w SM-ie ale naprawdę zamiatający i prosty w prowadzeniu DIABEŁ. Płynne przyspieszanie, zero wibracji, liniowe oddanie mocy i Gumy Ciągnące się w nieskończoność...POLECAM. Serwis...ceny na naszą kieszeń...wymiana Oliwy co 5000km a sprawdzenie (ew. regulacja) zaworów co 10.000km. Faktycznie model SM 690 nie posiada zmiennych map ale daje radę bez tego. Regulacje ma ENDURO, SMC oraz DUKE 690. Dodatkowo z tytułu większego AIRBOXU DUKE charakteryzuje się o 3KM większą mocą na hamowni.
W załączniku kilka fot...POZDRO.

Post's attachments

Attachment icon Pp.jpg 464.7 kb, 167 downloads since 2010-11-12 

Attachment icon ppp.jpg 320.81 kb, 168 downloads since 2010-11-12 

Attachment icon switch.jpg 186.12 kb, 151 downloads since 2010-11-12 

SUPERMOTO 4Life

15

Odp: KTM 690 "prestiż"

Kurde Majki! Na ten sprzęt sliniłem sie na ebay i jak zobaczylem ze sprzedales go za ok 22 tys chyba to byłem wsciekły, ze za szybko zareagowałęm. Teraz to bym sie raczej nie zastanawiał bo sprzęt miał fajne dodatki a jego stan był wyborny :-)
Troszke mnie zmartwił brak tego pierdolnikam, ale mysle ze jakbym podjechal do Ktma w bydgoszczy to by mi chyba wgrali najostrzejsze mapy, co?