1

Temat: Guten abend :)

Witam wszystkich forumowiczów i forumowiczki :)
Mam na imię Maciek, od dłuższego czasu ujeżdżam jednoślady, jak nie po lesie to po winkielkach, zależy jaka pogoda :D Chcę się aktualnie przetransformować i spróbować do mojego enduro wrzucić kółka sm, żeby zobaczyć jak się wije po winklach 2 x lżejszym i 3 x zwinniejszym motorem:) Mam nadzieję że uczestnictwo w tym forum pomoże mi trochę zagłębić wiedzę... a może i ja będę w czymś w stanie pomóc ;)

2

Odp: Guten abend :)

sześć

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

3

Odp: Guten abend :)

Witaj

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: Guten abend :)

Siema :D

Kawasaki Klx 650 c :D

5

Odp: Guten abend :)

Hej ;)

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

6

Odp: Guten abend :)

Siemano

motoslide.com

7

Odp: Guten abend :)

Sie masz.Jasne , że możesz pomóc, moja żona pragnie iśc do opery.Mógłbyś ją zabrac?

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

8

Odp: Guten abend :)

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

9

Odp: Guten abend :)

Houk!

bartolini76 napisał/a:

Sie masz.Jasne , że możesz pomóc, moja żona pragnie iśc do opery.Mógłbyś ją zabrac?

ja ją wezmę :) tylko podeślij fot wcześniej żeby się nie okazało że będę na spektaklu" Upiór w operze"  :lol:

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

10

Odp: Guten abend :)

Siemanko :)

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

11

Odp: Guten abend :)

witam  a może grupowe wyjście do opery ?? :)

12

Odp: Guten abend :)

siema

100% Supermoto

13

Odp: Guten abend :)

Siema.  :)

Bartolini to i ja poproszę zdjęcie twojej żony ;)  Dzisiaj jestem zajęty ale jutro mogę pomóc ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

14

Odp: Guten abend :)

Żona lat 34 czyli już na żółtych tablicach...I do tego w drugiej ciąży:)Ktoś jeszcze reflektuje?

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

15

Odp: Guten abend :)

:D HAHA grabisz sobie u niej !
Nie daj boże chciała by zobaczyć co to jest supermoto.pl

motoslide.com