1

Temat: Witam

Witam, Mam na imie Patryk, mówia na mnie Czarny, mam 21lat mieszkam w okolicach Mławy (MAZOWIECKIE) jednym śladem od jakichs 10 lat ale nic szczególnego (simson S51, italjet formula125)  teraz husqvarna Te 610 2001r. To moje pierwsze powazne moto. Na forum od kilku dni (szkoda ze nie wiedziałem o nim przed kupnem)  Pochwalił bym sie sprzetem ale ktos mnie musi nauczyc wrzucac foto he.

Czarny

525 EXC

2

Odp: Witam

Siema  :)
nie jesteś pierwszą osobą która ma problem z dodaniem zdjęć  ;)  ;) sam do tej pory nie wiem jak to się robi :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

3

Odp: Witam

Siema
Co do zdjęć to wrzucasz je na jakiś serwer np na Google Picasa
po wrzuceniu klikasz na zdjęcie lewym, po otwarciu klikasz na nie prawym, wybierasz "pokaż obrazek" i po otwarciu kopiujesz link i wklejasz go do posta pomiędzy te kwadratowe nawiasy

Przykład
http://lh3.ggpht.com/_K0fKiWrv7lI/TK14tG0FGOI/AAAAAAAAAJA/qzddQUFKl8I/s640/Przyklad.JPG

Najlepsze MOTO to SUPERMOTO

4

Odp: Witam

Siema

motoslide.com

5

Odp: Witam

Cześc. Nazywam się Bartek i też lubię długie spacery. Moje wymiary to 90,60,90. A tak na poważnie jak dam radę...Witaj:))))

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

6

Odp: Witam

Siemka :) niezła figura Bart   :D

7

Odp: Witam

Siema, widzę ze kolega bliżej moich stron :D

Monnier HONDA XR600R SuperMoto<--- sprzedana co następne ???

8

Odp: Witam

Siemanko :D ej Misa Ty jestes z Nowego Miasta nad Pilicą ?

Kawasaki Klx 650 c :D

9

Odp: Witam

jestem Nowego Miasta Lubawskiego które znajduje się na trasie Toruń-Olsztyn krajowa 15 (woj. Warmińsko-mazurskie)  :P  :)

Monnier HONDA XR600R SuperMoto<--- sprzedana co następne ???

10

Odp: Witam

Aha spoko :P

Kawasaki Klx 650 c :D

11

Odp: Witam

siema :)

100% Supermoto

12

Odp: Witam

Cześć