1

Temat: Mam pyt czy opłaca sie kupić rieju spike 80 cc

Mam pytanie dla tych którzy znają sie troche na motorach marki rieju .Mam zamiar kupić sobie  rieju spike sm 80cc .Namieżyłem już motor niedaleko mnie ale niewiem czy opłaca mi sie go kupić.Gościu chce odemnie 4500 zł.Rieju jest z 2006 r został w nim wymieniony cylinder na 80 cc polini i inne pierdoły,wszystko zostało dokładnie dotarte , przebiek ok 10000 tyś .Odpowiedzcie na pytanie bo mam zamiar kupić ten motor w tym tygodniu a nie chce kupić siana.

2

Odp: Mam pyt czy opłaca sie kupić rieju spike 80 cc

tak kup sobie go a po 2 miechach nowy cylek  + korba bo będzie z niego śmieć. Jeśli już to kupuj motor w oryginale i sam go przerabiaj ale to i tak długo nie pociągnie

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

3

Odp: Mam pyt czy opłaca sie kupić rieju spike 80 cc

Ponczo napisał/a:

tak kup sobie go a po 2 miechach nowy cylek  + korba bo będzie z niego śmieć. Jeśli już to kupuj motor w oryginale i sam go przerabiaj ale to i tak długo nie pociągnie

No ale ten gościu dorzuca oryginalny cilinder do rieju 50cc jak coś to wymienie na 50cc

4 Ostatnio edytowany przez Ponczo (2010-09-28 21:50:27)

Odp: Mam pyt czy opłaca sie kupić rieju spike 80 cc

Moim zdaniem tak ja firmy ojeju nie polecam :D nie jest to dla mnie firma na motory "takie jest moje zdanie"  jeśli już to derbi sende

O nie zobaczyłem to nie bierz tego ty nie wiesz jeszcze co robisz ja cie sprowadzę na jasną stronę mocy  KUP derbi sende albo yamahe dt

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

5

Odp: Mam pyt czy opłaca sie kupić rieju spike 80 cc

Ponczo napisał/a:

Moim zdaniem tak ja firmy ojeju nie polecam :D nie jest to dla mnie firma na motory "takie jest moje zdanie"  jeśli już to derbi sende

O nie zobaczyłem to nie bierz tego ty nie wiesz jeszcze co robisz ja cie sprowadzę na jasną stronę mocy  KUP derbi sende albo yamahe dt

Ale wiele osób mówi mi że derbi senda to siano

6

Odp: Mam pyt czy opłaca sie kupić rieju spike 80 cc

ze względu na co jest "siano" :)

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

7

Odp: Mam pyt czy opłaca sie kupić rieju spike 80 cc

derbi senda jest lepsza  hiszpanska teraz robia aprile rs i rx i sm na silnikach derbi to twoim zdaniem jest siano i derbi robi wlasny silnik i niejest to am6 hahaha ja sam mam sende 3 rieju to sanio silnik am6

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

8

Odp: Mam pyt czy opłaca sie kupić rieju spike 80 cc

A napiszesz to po polsku?

KTM 450EXC-R, SV 1000S, Gas Gas 280txt

9

Odp: Mam pyt czy opłaca sie kupić rieju spike 80 cc

Derbi Senda z pochodzenia jest Hiszpańska, tak naprawdę to Piaggio i jakością nie zaskakuje. Kiedyś się kręciłem w tych klimatach i najlepsze pod względem wykonania i silnika (am6) 50 to Hondy HM i Aprilie RX/MX (przed rocznikiem 2006 bo później to już Piaggio).

10

Odp: Mam pyt czy opłaca sie kupić rieju spike 80 cc

A wiesz czemu to rieju jest takie drogie ( za 50cc trzeba dać 7000-9000 zł ) bo jest na podzespołach KTM i Minarelli kumpel ma i jak na 50 nieźle mu to idzie a co do przerabiania moto na większe pojemności nie radze chyba że na dobrych podzespołach (wał wzmacniany itd)