1

Temat: co sądzicie o RMZ-450

jak w temacie ktoś może ma jakieś doświadczenia z tym motocyklem co sądzicie o przeróbce na SM?

2

Odp: co sądzicie o RMZ-450

Ja mam RMZ- od jakiegoś miesiąca- może 1,5 - mega zajebista maszyna , lekka, szybka , zwinna. Minus to 4 biegowa skrzynia, ale slyszalem ze można dolożyć tryby.

+ to latwy i szybki dostęp do części, no i przystępne ceny części.

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

3

Odp: co sądzicie o RMZ-450

suzuki  :P

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

4

Odp: co sądzicie o RMZ-450

A to ma homologacje?

motoslide.com

5

Odp: co sądzicie o RMZ-450

niet

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

6

Odp: co sądzicie o RMZ-450

tegma napisał/a:

niet


a nieprawda jest parę na allegro zarejestrowanych i właśnie taką miałbym wyhaczyć ale to że ma 4 biegi to cenna uwaga chyba jednak zdecyduje się na smr 510 :) tylko muszę najpierw drz pogonić :)

7

Odp: co sądzicie o RMZ-450

a z którego roku ta drz i ile ma przejechane i ile byś za nią chciał :D

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

8 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-09-28 20:15:03)

Odp: co sądzicie o RMZ-450

ja patrzyłem rmz w tym kalkulatorze przełożen i pokazało ze ma 5 biegów  :| chodzi mi od rmz450

Ps tylko w tym kalkulatorze jest rmz 450 08-09'

motoslide.com

9

Odp: co sądzicie o RMZ-450

Ponczo napisał/a:

a z którego roku ta drz i ile ma przejechane i ile byś za nią chciał :D


2005 przebieg 14 tyś chciałbym 12000 ale jakaś mała negocjacja wchodzi w grę ;)

10

Odp: co sądzicie o RMZ-450

danielmik napisał/a:
Ponczo napisał/a:

a z którego roku ta drz i ile ma przejechane i ile byś za nią chciał :D


2005 przebieg 14 tyś chciałbym 12000 ale jakaś mała negocjacja wchodzi w grę ;)

A czy motor nie był katowany tzn. czy nie był stawiany na kółko :D

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

11

Odp: co sądzicie o RMZ-450

ja widziałem że nie był. Tzn nigdy nie widziałem żeby był. Supermoto nie jest do jeżdżenia na kółku tylko do ostentacyjnostatecznego sunięcia po mieście. To taka snobistyczna bulwarówka do pokazania się, dla szpanu a nie do fikołków i innych sztuczek. Poza tym DRz nie idzie na gumę i nie znam nikogo kto by próbował taki motocykl jak to nazwałeś - stawiać. A to zdjęcie to widać że to fotomontaż - kolega Daniel pracuje w polskim sacie i tam mu na pewno przerobili to zdjęcie żeby było atrakcyjniejsze na avatar. Tyle ode mnie.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

12

Odp: co sądzicie o RMZ-450

Co to w dzisiejszych czasach potrafi zrobić fotoshop, a w ogóle z tego co się dowiedziałem od znawców drz-ty to ona nie idzie na żadną gumę ani na przednią ani na tylną. Podobno daję się tylko wolno prowadzić po bulwarze i na wypad pod kolumnę do zygi  czyli jednym słowem "postać pogadać nie jeździć" To chyba nie jest motocykl dla mnie  chciał bym trochę pojeździć a nie tylko się lansić  :/

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

13

Odp: co sądzicie o RMZ-450

nie idzie. Ani na przednią
ani na tylną.
Potwierdzam. To jest lansmoto - swietnie wyglada,ale do latania się średnio nadaje.

DRZ 450 E SM na modach znowu w jedynej słusznej wersji - czyli SuperMoto
Triumph Speed Triple 2010 SE

14

Odp: co sądzicie o RMZ-450

Daniel, ale cie brzoza podpisał hehe :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

15

Odp: co sądzicie o RMZ-450

no ma racje przecież tylko DRZ-ty na modach takie jak jego i Twoja idą na gumę nawet do 4 jak to pisales kiedyś heeh