1

Temat: Lublin - Ekipa.

Prosiłbym jeźdźców w lublina o wpisywanie się w tym temacie :)
Jestem całkowicie "świeży" w temacie supermoto... I fajnie by było jakbyście mi pomogli znaleźć fajne miejsce do ćwiczenia, ewentualnie czegoś nauczyli, pogadali itp ;)

Husqvarna WR125/CR125->CR250R X2-> KX250F x2 -> EXC 300 -> YZ450F k11 ->
Aktualnie
Husqvarna 701SM
To nie sprzęt, lecz technika czynią z Ciebie zawodnika.

2

Odp: Lublin - Ekipa.

w Lublinie macie chyba tor ?

motoslide.com

3

Odp: Lublin - Ekipa.

mamy, ale 2 tys kosztuje wynajęcie.

Husqvarna WR125/CR125->CR250R X2-> KX250F x2 -> EXC 300 -> YZ450F k11 ->
Aktualnie
Husqvarna 701SM
To nie sprzęt, lecz technika czynią z Ciebie zawodnika.

4

Odp: Lublin - Ekipa.

No tak ja nie wiem dokładnie jak to jest , ale chyba od czasu do czasu są zorganizowane jakies treningi otwarte czy cos takiego .

motoslide.com

5

Odp: Lublin - Ekipa.

No to zbierasz 10 chętnych i już jest tanio.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

6

Odp: Lublin - Ekipa.

Albo wpadasz na tor znajdujesz kierownika grozisz mu , a on w strachu o swoje życie wpuszcza Cie na tor . :lol:

motoslide.com

7

Odp: Lublin - Ekipa.

Chyba nie tylko w SM jestes świeży haha, od paru lat jest mozliwosc śmigania po naszym torze kartingowym. w zasadzie od srody do niedzieli jest latanie, chyba ze są inne imprezy tak jak jutrzejszy drift. Przyjedz w srode na tor sie dowiesz wszystkiego, godz 15-19.

Motorynka -> SHL M04 -> M72 -> GPZ 550 -> VFR 750 -> GSX-R 750 -> ZX6R -> FZR 1000 -> TL1000S -> GSX-R 1000 -> LC4 660 SMC ;)

8

Odp: Lublin - Ekipa.

Ludziska potrzebuje chętnych do latania okolice lublina dzielnica Dziesiąta ul.Abramowicka.Jestem świerzak.Chętnie posłucham doświadczonych jeźdźców.

9

Odp: Lublin - Ekipa.

nie musze chyba przypominac ze mozna latac po naszym torze od srody do niedzieli, wiec nie chować sie po domach i nie stać jak pedały na "winklu" tylko meldować się na torze i śmigamy. jak zmienie opony to smigam w srode i piatek. zapraszam

Motorynka -> SHL M04 -> M72 -> GPZ 550 -> VFR 750 -> GSX-R 750 -> ZX6R -> FZR 1000 -> TL1000S -> GSX-R 1000 -> LC4 660 SMC ;)

10

Odp: Lublin - Ekipa.

rafhie widzę że w końcu kupiłeś SM'a to w jakiej klasie bedziesz jechał w niedzielę??

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

11

Odp: Lublin - Ekipa.

Bondek napisał/a:

rafhie widzę że w końcu kupiłeś SM'a to w jakiej klasie bedziesz jechał w niedzielę??

hehe , widze spostrzegawczy jesteś :D. Cóż pokusa była silna bo przyjezdżając 4x 2gi miałbym 1sze miejsce w klasyfikacji w tysiącach.
Jednak wiadomo ze Stachowi sie to pierwsze miejsce bardziej należy niż mi wiec realizuje to co zaplanowałem juz dawno na ten rok. Czyli w niedziele ścigam sie z Wami :D. Mam zamiar nie być ostatni hehe.

Motorynka -> SHL M04 -> M72 -> GPZ 550 -> VFR 750 -> GSX-R 750 -> ZX6R -> FZR 1000 -> TL1000S -> GSX-R 1000 -> LC4 660 SMC ;)

12

Odp: Lublin - Ekipa.

Możecie sie podzielić gdzie jeździcie.Poproszę jakieś mapki z trasami itp.Województwo lubelskie oczywiście