1

Temat: Filtr Powietrza w DRZ Sm

Witam. Jestem na forum od niedawna i możliwe ze przeoczyłem podobny temat tak że jesli sie powiela to proszę podesłać link z wcześniejszego.
A mianowicie. Chcialbym wyczyścić filtr powietrza i słyszałem że można go czyscic benzyną ekstrakcyjną ale z drugiej strony słyszałem że moze sie tak stać że sie pokruszy. ( prosze o komentarze), ale słyszałem także że mozna myć go woda z ludwikiem albo innym odtłuszczaczem, a pózniej go nasączyć olejem.
I moja prosba jest taka abyście powiedzieli co o tych metodach sądzicie i jak sami robicie i jesli już to jakim olejem go nasączacie. Jakimś specjalnym czy zwyklym silnikowym.
Z góry dzięki ConQest.

Suzi DRZ 400 SM K5.

2 Ostatnio edytowany przez SFMario (2010-09-02 19:39:24)

Odp: Filtr Powietrza w DRZ Sm

Ło jesssu...
Umyj to w meglio-odtłuszczaczu uniwersalnym lub w płynie do naczyń-najlepiej Fairy bo na reklamie wymiata tłuszcz.
Moim zdaniem meglio radzi sobie lepiej.
Poźniej wysusz i nasącz olejem.
Ja używam 85W (hipol 15 bo mi z poldka został  :lol: )
Odciśnij dobrze i zakłądaj do moto.
Kup sobie rękawiczki lateksowe bo sie upierdolisz po łokcie w oleju.

joł

BTW "szukaj" nie boli

3

Odp: Filtr Powietrza w DRZ Sm

lepiej  niz w rekawiczkach to robic, wsadzic filtr do woreczka nylonowego polac troche oleju po filtrze  , pomietolic woreczek  :rolleyes: i juz jest gitara

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

4

Odp: Filtr Powietrza w DRZ Sm

Ile ludzi tyle metod, słuchaj się poprzedników. Od benzyny też nic raczej się nie dzieje gąbce ale dla świętego spokoju lepiej umyć jakimś odtłuszczalnikiem płynem do naczyć (ludwikiem, fairy itd.)

SUZUKI RMX450Z