1

Temat: Kupie rieju smx 50 pro

witam mam 14 lat i w najbliższym czsie chce sobie kupić rieju smx 50 pro ale mam pewien problem w polsce takie moto jest ciężko dostać . Więc mam proźbe do czytelników tego forum jeśli ktoś z was zna goscia który chce spszedać taki motor niech mi napisze na forum . Najlepiej żeby moto nie było starsze niż 4-letnie i było w stanie bdb zarówno pod względem mechsnocznym jak i wizualnym . Dla ciekawskich mieszkam w centrum polski 20 km od Skierniewic . Jeśli ktos osiada takie moto piszcie na forum z chęciom odkupie .

2

Odp: Kupie rieju smx 50 pro

Mam Derbi Sende jeszcze nie odblokowaną 2007 rok SM...

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

3

Odp: Kupie rieju smx 50 pro

dukeSebo ale ty tom derbi sende chcesz sprzedać jeśli tak to w jakim jest stanie ile za nią  chcesz i gdzie mieszkasz .

4

Odp: Kupie rieju smx 50 pro

mam do sprzedania rieju smx spike w świetnym stanie mieszkam nie daleko bo w Milanówku wiec możesz wpaść i obejrzeć, sprzedaje bo mam już 18 lat i na samochodu sie przerzucam chcesz to napisz na gg 9012043

5

Odp: Kupie rieju smx 50 pro

Jestem z Warszawy a Derbi nadal w garażu. Jak jesteś zainteresowany to odzywaj się na PW :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

6

Odp: Kupie rieju smx 50 pro

dukeSebo powiedz mi coś więcej na temat tej derbi sendzie na gg:13531304

7

Odp: Kupie rieju smx 50 pro

ninja444 poszlo pw do Ciebie, odpisz

KTM 690 SMC/Enduro + Akrapovic
Beast mode: ON

8

Odp: Kupie rieju smx 50 pro

Raczek pw napisałes mi na gg cz na e-mail

9

Odp: Kupie rieju smx 50 pro

hm... Pewnie wysłał ją w taki sam sposób w jaki ja wysłałem... a wysłałem 11 sierpnia i jeszcze do tej pory nie odnalazłeś jej na stronie.

Nowe posty Aktywne tematy Tematy bez odpowiedzi Nowe wiadomości

W prawym górnym rogu wytłuszczony napis NOWE WIADOMOŚCI :D  :D  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

10

Odp: Kupie rieju smx 50 pro

Skoro wysłał ci PW to znaczy, że wysłał PW a nie wiadomość na maila czy GG. Chodzi o skrzynkę wiadomości na stronie forum (Prywatna Wiadomość)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.