1

Temat: jak to się po fachowemu nazywa

jak w temacie - [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/674c6ea9e2ae488b.html[/url]        to co jest połamane i gdzie takie coś można dostać albo jak ktoś ma to chętnie kupie

2

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

mysle ze samej górnej czesci nie dostaniesz i jestes skazany za zakup kompletnego uchwytu kierownicy

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

3

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

Nie wiem jaki to materiał ale jeśli to aluminium to możesz spróbować pospawać :)  a później prysnąć jakimś sprayem i też będzie ok a na pewno o wiele taniej  ;)

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

4

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

A nawet patrząc na to foto to wyciął bym ten x w pizdu, lekko szlifierką zaokrąglić pomalować i git no chyba że pęknięta jest ta szalka co kiere dociska to wtedy już tylko spawanie :P

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

5

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

no to na pewno aluminium ale nie mam pojęcia jak to strzeliło

6 Ostatnio edytowany przez SebaKAT (2010-08-18 20:02:23)

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

Sba82 napisał/a:

no to na pewno aluminium ale nie mam pojęcia jak to strzeliło

Tego to już ci chyba nikt nie powie- chyba że jedna strona mocowania słabo trzymała ( miała luz ) podczas jazdy na kole i w czasie twardego lądowania po prostu strzeliło Sam nie wiem
[url]http://moto.allegro.pl/item1184105727_renthal_mocowanie_kierownicy_28_6_od_ss_lesz.html[/url]

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

7

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

ok dzięki kolego jutro rozbiore i zobacze co i jak a jeszcze jedno macie może do pogonki jakiś tłumik do drz 400SM moze być sama koncowka bo seryjny jest nudny jak flaki z olejem

8

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

SebaKAT napisał/a:

Nie wiem jaki to materiał ale jeśli to aluminium to możesz spróbować pospawać :)  a później prysnąć jakimś sprayem i też będzie ok a na pewno o wiele taniej  ;)

Co Ty chłopie doradzasz ???? W ten oto sposób powstanie kolejny spatencony motocykl w Polsce... Chciałbyś taki póżniej kupić??? Może jeszcze coś trytkami pospinać i taśmą klejacą pokleić???

9 Ostatnio edytowany przez szwinia (2010-08-19 14:06:11)

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

fidu10 napisał/a:

Może jeszcze coś trytkami pospinać i taśmą klejacą pokleić???

Nie zapominaj o drutowaniu i silikonie ;)
A kupić to możesz tu [url=http://www.sklep.motox.com.pl]www.sklep.motox.com.pl[/url]

10

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

fidu10 napisał/a:
SebaKAT napisał/a:

Nie wiem jaki to materiał ale jeśli to aluminium to możesz spróbować pospawać :)  a później prysnąć jakimś sprayem i też będzie ok a na pewno o wiele taniej  ;)

Co Ty chłopie doradzasz ???? W ten oto sposób powstanie kolejny spatencony motocykl w Polsce... Chciałbyś taki póżniej kupić??? Może jeszcze coś trytkami pospinać i taśmą klejacą pokleić???

ave i tyle w temacie

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

11 Ostatnio edytowany przez SebaKAT (2010-08-19 18:57:04)

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

fidu10 napisał/a:
SebaKAT napisał/a:

Nie wiem jaki to materiał ale jeśli to aluminium to możesz spróbować pospawać :)  a później prysnąć jakimś sprayem i też będzie ok a na pewno o wiele taniej  ;)

Co Ty chłopie doradzasz ???? W ten oto sposób powstanie kolejny spatencony motocykl w Polsce... Chciałbyś taki póżniej kupić??? Może jeszcze coś trytkami pospinać i taśmą klejacą pokleić???

Nie wiesz co doradzam??? Jeśli nie będzie chciał to tak nie zrobi i to już tylko jego sprawa. A jeśli już weźmie się za to i zrobi to dobrze to nic nie będzie spatencone jak to Ty piszesz ;)  W moim kacie kierownica przykręcona jest za pomocą dwóch zacisków (nie wiem jak to się nazywa fachowo) bez żadnych wzmocnień pomiędzy nimi i u niego jest to samo tylko z tym x-em w środku więc nie widze powodu do sporu  :)  Chciałem tylko pomóc a wy nie musicie mnie od razu z błotem równać a tak w ogóle to wysłałem mu linka na którym jest jakieś mocowanie kiery więc może wybrać jedną z opcji i zauważcie że nie  każdego stać na zakup całego mocowania jak to Croos zaproponował peace :)

SUPERMOTO - ma być głośno, niewygodnie i harcorowo !!!

12 Ostatnio edytowany przez SmX (2010-08-19 19:10:58)

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

SebaKAT napisał/a:
fidu10 napisał/a:
SebaKAT napisał/a:

Nie wiem jaki to materiał ale jeśli to aluminium to możesz spróbować pospawać :)  a później prysnąć jakimś sprayem i też będzie ok a na pewno o wiele taniej  ;)

Co Ty chłopie doradzasz ???? W ten oto sposób powstanie kolejny spatencony motocykl w Polsce... Chciałbyś taki póżniej kupić??? Może jeszcze coś trytkami pospinać i taśmą klejacą pokleić???

Nie wiesz co doradzam??? Jeśli nie będzie chciał to tak nie zrobi i to już tylko jego sprawa. A jeśli już weźmie się za to i zrobi to dobrze to nic nie będzie spatencone jak to Ty piszesz ;)  W moim kacie kierownica przykręcona jest za pomocą dwóch zacisków (nie wiem jak to się nazywa fachowo) bez żadnych wzmocnień pomiędzy nimi i u niego jest to samo tylko z tym x-em w środku więc nie widze powodu do sporu  :)  Chciałem tylko pomóc a wy nie musicie mnie od razu z błotem równać a tak w ogóle to wysłałem mu linka na którym jest jakieś mocowanie kiery więc może wybrać jedną z opcji i zauważcie że nie  każdego stać na zakup całego mocowania jak to Croos zaproponował peace :)

właśnie AVE podziwiam gamoni co zdup.. mu sie jakaś gówniana szpilka, uchwyt, nakrętka, i walą po oryginały po parę stów żal oczywiście są żeczy których poprostu nie powinno się patentować ani przerabiać ale nie popadajmy w skrajność :) tyle od największego patenciaża na Podbeskidziu  :lol: acz kolwiek najlepiej kupić moto od takiego gamonia  :D

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

13

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

fidu10 napisał/a:
SebaKAT napisał/a:

Nie wiem jaki to materiał ale jeśli to aluminium to możesz spróbować pospawać :)  a później prysnąć jakimś sprayem i też będzie ok a na pewno o wiele taniej  ;)

Co Ty chłopie doradzasz ???? W ten oto sposób powstanie kolejny spatencony motocykl w Polsce... Chciałbyś taki póżniej kupić??? Może jeszcze coś trytkami pospinać i taśmą klejacą pokleić???

podzielam zdanie seby i smx'a, uważacie że tylko części z napisem ktm są najlepsze. A co one nie sąniby spawane ?? trytkami nie są wpięte wasze kalbe od instalacji elektrycznej. zastanówcie się !

14

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

sorki ale klawa bezprzewodowa cos mi nawala, oczywiscie zdanie wyzej tyczy sie cross'a and fidu10...

15

Odp: jak to się po fachowemu nazywa

fuck yeah  wiecie chora wiara w zasade ktm the best fuck the rest  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest