1

Temat: Miarka oleju HUSQVARNA SM610s

Witam. Mam takie pytanie ponieważ dzisiaj wymieniałem olej słuściłem cały olej wlałem nowy i weszło mi tylko 1.2 litra o.0 i na tym okienku widac ze jest już zapelniony i motor stoi prosto i nie wiem o co chodzi a w manualu pisze 1.8 litra hmm o co kaman z tym? Czy może nie sugerowac się tym okienkiem i nalać 1.8 litra? Proszę pomoc!

2

Odp: Miarka oleju HUSQVARNA SM610s

bo nie wylales do konca starego oleju, pewnie nie zlales z filtrow:) ale chyba tak nie jest bo mega znasz się na motocyklach:) ale jak nie spuściłeś to masz kupę jaka  miałeś wcześniej.

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

3

Odp: Miarka oleju HUSQVARNA SM610s

Znam się ale nie na 4taktach;D odkręciłem tą pokrywke tam gdzie jest filtr oleju i wyczyściłem i spowrotem zakręciłem wszystko ;P no chyba że jest kilka filtrów w co wątpie:) A możliwe że było tak mało oleju? czy odrazu by się zatarł bo od jakiegoś czasu zaczeły mi zawory chałasowac może to jest tego przyczyna ze malo oleju?;D

4

Odp: Miarka oleju HUSQVARNA SM610s

Franek napisał/a:

Znam się ale nie na 4taktach;D

Czyli się nie znasz...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

5

Odp: Miarka oleju HUSQVARNA SM610s

No można tak powiedzieć ale znam się i nie masz pompy olejowej w swojej huśce i nie sprzedasz jej za tyle:D

6

Odp: Miarka oleju HUSQVARNA SM610s

Już poszła :lol:

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

7

Odp: Miarka oleju HUSQVARNA SM610s

zdaniu13 napisał/a:

Już poszła :lol:

Dokładnie i nowy właściciel będzie mega zadowolony w przeciwieństwie do Ciebie :P

To jak stukają Ci zawory :) ?? hmm nie pękaj 1 sztuka kosztuje 360 zl - wiem bo wymieniałem :P

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

8

Odp: Miarka oleju HUSQVARNA SM610s

A jednak to nie zawory mi się przestawiły tylko za mało oleju miałem po wymianie jest wszystko ok i chodzi pięknie. Co to jest 360 zł jak ma się motor za 12 tysięcy. Wątpie że nowy właściciel bd zadowolony bez pompy oleju jak zacznie wymieniać korby to za miesiąc czasu znów go na allegro zobaczymy.:)