16

Odp: Koła do DRZ 400E

Kółka odlewane jak najbardziej. Trochę roboty będzie i je podpasujesz. Ale czy odlewane kółka pasują do SM ? Wg mnie  tylko szprychy. Sporo droższe ale widok mmm.... bezcenny  ;)

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

17

Odp: Koła do DRZ 400E

Chyba że kute Marchesini :D

Była Husqa WSM 50.
Powrót w 2015...

18 Ostatnio edytowany przez daniken (2010-08-24 14:01:42)

Odp: Koła do DRZ 400E

zdaniu13 napisał/a:

Chyba że kute Marchesini :D

właśnie hehe ;)  Widziałem też fotkę aprili sxv 550 na odlewanych kołach i też robiła wrażenie.  :lol:

Post's attachments

Attachment icon sxv_1.jpg 255.73 kb, 86 downloads since 2010-08-24 

Go big or go home!
Największa forma kontroli jest wtedy kiedy myślisz, że jesteś wolny.

19

Odp: Koła do DRZ 400E

A jakieś wskazówki co do szacowanych kosztów? Przebijając się przez dział garaż znalazłem opcję z kołami od GSa, ale ilość problemów mnie przerażała- tuleje, dystanse, łożyska, no i w końcu z tarczą na tył była i tak lipa...

Ktoś zna przetarty szlak?

20 Ostatnio edytowany przez kamusial (2010-08-25 12:05:59)

Odp: Koła do DRZ 400E

Niestety niebieskie excele z aukcji wyżej zostały sprzedane. Teraz rozkminiam jak to dalej rozegrać. Z odlewanymi chyba nie chce mi się bawić- za dużo przeróbek.

Kilka pytań w kontekście budowy kółek od zera:
-po ile chodzą piasty do DRZty ? (ewentualnie nówki na FV)- gdzie je dostanę?
-ktoś w Wawie bawi się w plecenie i wyważanie takich kół?

Wyczytałem, że kółka od EXC z lat mniej więcej 01-03 z ośką 20mm ładnie pasują do DRZty. Jakkolwiek dystanse i tak trzeba dorobić, znacie jakichś magików w okolicach wawy zajmujących się takimi rzeczami razem z pomiarami itd?

Z góry dzięki za wszelkie informacje
pozdro

21

Odp: Koła do DRZ 400E

dolacze sie aby nie pisac nowego tematu czy kola od dr-ki podejda do drz? czy potrzebne jakies skomplikowane oprzerobki?