1 Ostatnio edytowany przez cadilac.zx12r (2010-08-12 00:31:58)

Temat: Witam z witą

Witam

Jeszcze nie posiadam swojego sm, ale już jestem zarażony tym syfem. Od paru lat walcze z tym bezskutecznie, żadne terapie typu auto lepsze itp.  nie pomagają. Musze to powiedziec nazywam się Karol i jestem supermotoholikiem.  Jeszcze nie posiadam środków na narkotyk, ale kombinuje jak tu zaspokoić głód by się odurzyć. Przyjęcie mnie do swego Monaru bedzei dla mnie zaszczytem.

.

2

Odp: Witam z witą

Witam mam na imię Sebastian i jestem uzależniony od SM... ostatni raz odurzałem się z kolegą Bicepsem, Brzozą, Beretem. Danielem i Krzyśkiem 690...  dzisiaj jestem czysty  :D 
P.s. Skąd jesteś Cadilac?

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

3

Odp: Witam z witą

Z Wałbrzycha, ale tutaj nie ma takich skurwieli z tym syfem, wiesz chyba sam zostane z dragiem.

.

4

Odp: Witam z witą

Jak nie ma jak jest na DRZ400, i w DDZ som SuMo ćpakole....

5

Odp: Witam z witą

HAHAH witam witam .
Nie martw sie też długo walczyłem o sm :P
A teraz na prowincji jetem uznawany za jakiegoś pojeba co kupił enuro na małych kołach i jeździ non stop parkiem .

Hahaha metanabol dobry nick  :D

motoslide.com

6

Odp: Witam z witą

siema siema

CRF 450 - SPRZEDAM

7

Odp: Witam z witą

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

8

Odp: Witam z witą

Siema
Cos czuje, ze mozesz wzbogacic oratorsko forum.  :cool:

cadilac.zx12r napisał/a:

Przyjęcie mnie do swego Monaru bedzei dla mnie zaszczytem.

MOnar to odwyk. Ja bym dał coś w stylu "podzielcie sie ze mna swoja strzykawka" albo "niech Wasze białe sciezki staną sie moja nicia Ariadny"
;)  :D

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

9

Odp: Witam z witą

elo, jeszcze z dwa miecgy i zimowy detox;(

10

Odp: Witam z witą

tabul napisał/a:

elo, jeszcze z dwa miecgy i zimowy detox;(

Jest połowa sierpnia a Ty już o odwyku i końcu sezonu rozmyślasz. :|

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

11

Odp: Witam z witą

yo

12

Odp: Witam z witą

siema siema

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)