1

Temat: MZ SM za 2000zl czy warto???

witam jestem tu nowy ;) i mam pytanie odnośnie tego motocykla czyli MZ SM niby 2004r. za 2000zł ale jest nie tak z papierami ponieważ papiery ma od MZ ETZ 150 z 1988r. Cena jest wg mnie dość niska ale jest problem z papierami. MZ jest w stanie bdb mechanicznie i db wizualnie i teraz takie pytanie jak będzie wyglądała sprawa z przeglądem??? I czy warto to kupić??? Aha i czy to prawda że ta MZ do 2004r. posiadała 6-biegową skrzynię biegów a od 2004r. 5-biegową? Proszę odp i z góry dziękuje :)

2

Odp: MZ SM za 2000zl czy warto???

no chłopie od 2004 6 biegową i od 2004 5 to to ma dwa silniki ?

3

Odp: MZ SM za 2000zl czy warto???

Dziwne pytania zadajesz... A jakbyś chciał kupić mercedesa z papierami od malucha to byś się też zastanawiał jak będzie z przeglądem? Numery ramy Ci się raczej nie zgodzą (rama vs papiery), więc przeglądu raczej nie zrobisz. Poza tym sprzęt w tej cenie i to bez papierów to od razu mi śmierdzi jak kradziony...

Łukasz "Dragilla" Sacha #17

4

Odp: MZ SM za 2000zl czy warto???

bb602 napisał/a:

no chłopie od 2004 6 biegową i od 2004 5 to to ma dwa silniki ?

mi chodzi o to że wychodziły 2 silniki do tego modelu i czy to jest prawda a co do numerów to są po prostu przebite, on mówił że na przeglądzie było wszystko ok...

5

Odp: MZ SM za 2000zl czy warto???

Chcesz kupić sprzęt z przebijanymi numerami? Mi to pachnie kryminałem...za paserstwo też się siedzi...

KTM 450EXC-R, SV 1000S, Gas Gas 280txt

6

Odp: MZ SM za 2000zl czy warto???

a co do tej skrzyni to wiecie może jak to było bo są wersje 5-biegowe i 6-biegowe ;) a nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi :(