1

Temat: Cześć SM Maniacy ;)

Witam, właśnie przesiadam się z SuperSporta na SuperMoto ;))) Waham się pomiedzy KTM 690 SMC a Husqvarna SM 610, co poelcają starzy wyjadacze? Zaznaczam, że ma to być w miare uniwersalne moto, do jazdy po mieście i zabawy, raczej nie planuje się ścigać ani jakoś wyczynowo latać.

Pozdro

2

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

Witam. Poszukaj po forum było kilka tematów i o ktmie i o husqvarnie ale z tego co czytałem to brałbym SMC

3

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

Tylko husqvarna na zawsze ave !

4

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

Bierz KTM , nie jestem fanem żadnej marki jestem porpostu wyznawca kultu motóra:P wiec wypowiem sie bez żadnych emocji .
KTM 690 smc to nowy zajebisty silnik ze zmiennymi mapami według mnie najlepsze supermoto obok fs 570 można powiedzieć sa to takie dwie wisienki na teraźniejszym torcie .
Polecam artykuł ze scigacza.pl
[url]http://www.scigacz.pl/KTM,690,SMC,4628.html[/url]

motoslide.com

5

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

Cr 500! :)

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

6 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-08-08 23:11:12)

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

Smx weź sprzedałes już drz to kup wreszcie tą CR 500 , a nie bedziesz molestował wszystkich nią  :D
Kuruj kolano moj kuzyn zaczyna studia w częstochowie juz powiedziałem , ze bede nocował u niego na wynajmie i bede wpadał na wasz tor hahaha

motoslide.com

7

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

Cześć.
SMC

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

8

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

Cześć,
SMC

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

9

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

cześć

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

10

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

Hejo  ;)

11

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

cześć :)

100% Supermoto

12

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

hey Motyk, wreszcie tu zawitałeś. Tak sie wlasnie zastanawiałem kiedy trafisz do tego grona wariatów  :D

13

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

motyk tylko nie kupuj tego ktm czarnego z otwocka :D

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

14

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

a co nie tak z tym ktm ??? z otwocka ?? poza oponami;)

15

Odp: Cześć SM Maniacy ;)

tabul napisał/a:

a co nie tak z tym ktm ??? z otwocka ?? poza oponami;)

Jest brzydki bo nie ma naklejek  :D i ma nowe opony :lol:

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D