1

Temat: Cześć Wszystkim

Cześć

Od początku tego sezonu stałem się posiadaczem Suzuki DRZ-400 Supermoto. Jest to moje pierwsze supermoto, a zarazem pierwszy w miarę "poważny" motór (wcześniej były jakieś tam motoryny i komary w młodości). Nie będę ukrywał że cross'a chciałem od małolata ale supermoto to coś na co czekałem ale nie wiedziałem jak to sie nazywa  :D . Zawsze tylko brakowało funduszy (a to w samochód a to w co innego) ..... do tego sezonu oczywiśćie. :) 
A to moja machinka (pierwsze zdjęcia) dziś już po wymianie przewodu hamulcowego na oplot metalowy firmy HEL (uczę się stoppie od kilku dni = mam za cały kask!) :P Może ktoś powie, że za wcześnie zaczynam, ale już w drugim dniu użytkowania korciło mnie zeskoczyć z jakiegoś krawężnika.

Hey

Post's attachments

Attachment icon 1049430318.jpg 68.4 kb, 108 downloads since 2010-07-31 

Attachment icon DSC_0655-800.jpg 69.32 kb, 95 downloads since 2010-07-31 

2

Odp: Cześć Wszystkim

Siema :) 
Nikt Ci tu nie powie że przez pierwszy rok powinieneś się oswajać z mocą :D
Jak na początek najlepszy z możliwych wyborów... nawijaj kilometry, baw się jazdą a najlepiej nie zsiadaj z niej wcale ;)  ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

3

Odp: Cześć Wszystkim

Fajny sprzęt !!! Też go chciałem kupić jakiś czas temu  :)  Uważam że wersje S ubrane w koła sm są ładniejsze od typowych sm  :)  Ta jest z 2001 moja 2003 ale wygląda tak samo  :)  pozdrawiam.

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

4

Odp: Cześć Wszystkim

Sebek ty to zawsze sie musisz gdzieś wpier.....ć  :lol: przed moim postem heh

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

5

Odp: Cześć Wszystkim

Cześć  ;)

6

Odp: Cześć Wszystkim

hey

7

Odp: Cześć Wszystkim

Nikoś napisał/a:

korciło mnie zeskoczyć z jakiegoś krawężnika

No czyli już masz tą nie uleczalną chorobę .Przepraszam , że jestem mało delikatny , ale jestes ahdhadowiec supermotorowiec .

Spokojnie idz z tym do swojego lekarza rodzinnego on Ci przepisze witaminki .
.... a i koszulke dostaniesz w przychodni

http://99static.net/images/1new/ad-hdm.jpg

Ps SIEMA  :D

motoslide.com

8

Odp: Cześć Wszystkim

Barteksm napisał/a:
Nikoś napisał/a:

korciło mnie zeskoczyć z jakiegoś krawężnika

No czyli już masz tą nie uleczalną chorobę .Przepraszam , że jestem mało delikatny , ale jestes ahdhadowiec supermotorowiec .

Spokojnie idz z tym do swojego lekarza rodzinnego on Ci przepisze witaminki .
.... a i koszulke dostaniesz w przychodni

http://99static.net/images/1new/ad-hdm.jpg

Ps SIEMA  :D

po ile masz kuszule?

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

9

Odp: Cześć Wszystkim

HAHA wbijaj na jarmark europa to po handlujemy , nie no żart haha kolejny dzisiaj, koszulke widziałem u kolesia w Kołobrzegu kiedyś i mi sie przypomniało , ale pewnie gdzes takie można kupic  :P

motoslide.com

10

Odp: Cześć Wszystkim

Biceps Ty masz ADHD wypisane na twarzy :D koszulka nie jest Ci potrzebna ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

11

Odp: Cześć Wszystkim

siemasz ^^

100% Supermoto

12

Odp: Cześć Wszystkim

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

13

Odp: Cześć Wszystkim

bico napisał/a:

Fajny sprzęt !!! Też go chciałem kupić jakiś czas temu  :)  Uważam że wersje S ubrane w koła sm są ładniejsze od typowych sm  :)  Ta jest z 2001 moja 2003 ale wygląda tak samo  :)  pozdrawiam.

W papirusach mam 05-2002 , wszystko cacy przebieg też raczej nieduży bo miał koło 13 tyś Km

14

Odp: Cześć Wszystkim

siema

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

15

Odp: Cześć Wszystkim

Witam