1

Temat: Huśka SM 450

Witam od jakiegoś czasu zastanawiam się nad kupnem SM , po długich namysłach wybór padł na Husqvarne 450
[url]http://moto.allegro.pl/item1159909716_husqvarna_450sms_supermoto.html[/url]
Co o niej sądzicie , jak wygląda od strony technicznej , jak z serwisem , plusy i minusy huśki , czy da się coś powiedzieć o stanie technicznym patrząc na fotki , za opinie i odpowiedzi na ten temat z góry dziękuję  :)

2 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-07-29 09:09:07)

Odp: Huśka SM 450

Przed wczoraj była o niej mowa . Nie wiadomo, jest tanio za tanio :P
Trzeba jechać i jej sie porządnie przyjrzeć , pierwsze kto coś wypatrzył to były felgi, dwie różne .
Najlepiej jedz z mechanikiem motocyklowym bo to może być super okazja i super wtopa
, ale nie skreślaj jej.

motoslide.com

3

Odp: Huśka SM 450

Faktycznie cena podejrzana , mimo to zaryzykuje i pocisne 500 km żeby się przekonać :)

4 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-07-29 09:41:55)

Odp: Huśka SM 450

No i wszystko jasne taki młody sprzęt powinnien sie sam odpalać tyko stanisz koło niego powinien krzyczeć " daj mi w piz*e" nie moze być tak  , że sie prosisz żeby odpalił :P

Swoją drogą Socho nie wierze , ze rezygnujesz ogólnie z Husqvarny ?

motoslide.com

5

Odp: Huśka SM 450

z tym serwisem to nie przesadaj, ceny czesci jak do kata, dostepnosc u mleczka tak samo! Z uzywek to sporo czesci na allegro. Wiem co mowie bo mam huske i robilem remont, jak mialem kawe, to czekalem na czesci 2x dluzej. Np modul zaplonowy do huski 700zl do kawy 2500zl a do exc 1770. Socho bez urazy ale nie masz ani ktm, ani huski a doradzasz komus co ma kupic

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

6

Odp: Huśka SM 450

zgadzam sie z przedmówcą, huska dobra maszyna, z cześciami nie mam klopotów, larsson, mleczek, olek... dłużej niż tydzień to jeszcze na nic nie czekałem

moja jest na gaźniku i jak juz go dobrze wyregulujesz to zapierdala jak zły
smigałem też SM 450 z 2009 roku (wtrysk) i tu sytacja była duzo gorsza, nie miała ochoty jechac ta maszyna, ale to moze kwestia "oddławienia" bo chyba były tam jakieś blokady

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

7 Ostatnio edytowany przez jareks (2010-07-29 12:10:51)

Odp: Huśka SM 450

Miałem KTM, Hondy, Yamahę, Husqvarny i na ceny w przypadku Hqv to nie narzekam, chyba że ktoś dostał jakaś zwyżkę i płacił więcej niż inni. 450 na wtrysku ma blokady, mechaniczną we wtrysku, na wydechu i w sofcie komputera sterującego. Wszystko idzie zrzucić.
Przy okazji-mamy z bratem wrażenie że jego TE 450 i moja SM 450 inaczej oddają moc. TE zdecydowanie łagodniej.

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

8

Odp: Huśka SM 450

jareks napisał/a:

Miałem KTM, Hondy, Yamahę, Husqvarny i na ceny w przypadku Hqv to nie narzekam, chyba że ktoś dostał jakaś zwyżkę i płacił więcej niż inni. 450 na wtrysku ma blokady, mechaniczną we wtrysku, na wydechu i w sofcie komputera sterującego. Wszystko idzie zrzucić.
Przy okazji-mamy z bratem wrażenie że jego TE 450 i moja SM 450 inaczej oddają moc. TE zdecydowanie łagodniej.

spotkałem sie już z podobną opinią wiec chyba coś w tym jest ;-)

HUSKA FC 250 / 2018
HUSKA FS 450 / 2018
HUSKA FS 450 / 2021

9

Odp: Huśka SM 450

Ta husqvarna nie ma papierów  :)

10

Odp: Huśka SM 450

socho napisal we wczesniejszych postach ze ta huska to wiatrak... Nie chciala tez odpalic przez 30min i ze to jakis skladak. Wiec jak ktos ma jechac po nia kupe km. To niech se odpusci. Ps. Jak to sie stalo ze zniknely te posty ?

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

11

Odp: Huśka SM 450

bo chciałem ją zatrzymać dla siebie ale dowiedziałem się że nie ma papierów  :cool:

12

Odp: Huśka SM 450

Sprzet z 2008roku za 10500ziko, takie rzeczy tylko w erze :) Ewentualnie w salonach keewaya :)

13

Odp: Huśka SM 450

Socho napisał/a:

bo chciałem ją zatrzymać dla siebie ale dowiedziałem się że nie ma papierów  :cool:

jak to? Czyli to co napisales to bzdura? I pisales to tylko dlatego zeby nikt inny po nia nie jechal! ? I nawet nie byles jej ogladac? Nie ladnie!

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

14

Odp: Huśka SM 450

co za koleś

motoslide.com

15 Ostatnio edytowany przez jareks (2010-07-30 13:26:46)

Odp: Huśka SM 450

Tak, i dlatego tez ciut wcześniej pisał żeby odpuścić Husqvarnę bo serwis drogi i brać Suzę albo KTM :P
Socho jesteś podstępnym liskiem chytruskiem ;)
Mam nadzieję że sprytny lisek chytrusek co wodzi za nos kolegów wpierdoli sie na jakąś ładną minę. I Pan będzie sprawiedliwy.

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`