1

Temat: SXC 625 vs LC4 640

Ktory z tych 2 bardziej nadaje sie na miasto. Czy przypadkiem SXC to nie jet jakas wyczynowa wersja i bede serwisowac ja co 2 miesiace ?

[url]http://otomoto.pl/ktm-inny-ktm-625-sxc-2004r-supermoto-M2031473.html[/url]

[url]http://otomoto.pl/ktm-lc-lc4-supermoto-640-high-flow-M2099510.html[/url]

2

Odp: SXC 625 vs LC4 640

To są chyba te same silniki tylko wersje różne sxc to pewnie z enduro przebudowane na sm.
No i o róznicach pomiedzy 640 625 i (660 ) są opisane w artykule no stronie głównej wiec poszukaj.

motoslide.com

3

Odp: SXC 625 vs LC4 640

SXC z tego co wiem to jest lżejsza wersja lc4 a 625 od 640 różni się gaźnikiem i jeszcze wałkiem niwelującym drgania (nie wiem czy się to tak fachowo nazywa) w każdym bądź razie 640 jest bardziej na trasy i miasto niż na tor ale 625 też nie jest jakaś hard corowa więc nie musisz się raczej martwić że będziesz co chwilę coś robił chociaż na pewno olej wymieniać i zawory regulować będziesz częściej niż w 640. A swoją drogą ta 625 długo już stoi na allegro ale jest fajnie doposażona (hamulec przód, tłumik itp).

4

Odp: SXC 625 vs LC4 640

tedi90 napisał/a:

A swoją drogą ta 625 długo już stoi na allegro

potwierdzam jako główny allegrowicz (24h)  :lol:

motoslide.com

5

Odp: SXC 625 vs LC4 640

dzieki za info. Juz nadrabiam moja niewiedze - ide szperac w artykułach.

6

Odp: SXC 625 vs LC4 640

nie chce co chwile zakladac nowego tematu - tak wesze w temacie SM i jakie sa roznice miedzie dr-z 400 SM a taki LC4 640 - mam na mysli praktyke użytkowania. Przyznam ze nastawilem sie na KTM ale ten drz wyglada całkiem fajnie.

7

Odp: SXC 625 vs LC4 640

Ten konkretny SXC jest dość dobrze doposażony - Akrap pelny, tarcza i pompa, stabilizator skretu ( jeszcze z czasów jak był offroadowy),
ale tez nie ma kierunków, lusterka, papierów typu ksiazka serwisowa ( przynajmniej nie mial jesienia)
jak go ogladalem nie byl zarejestrowany w PL,
przebieg jest w milach i dziwnie maly, wlasciciel nie wiedzial czy kola SM maja "cush drive" (tlumik zebatki ?),
zawieszenie podobno bylo nie ruszone w stosunku do offroadowej wersji,
no i jest dosc drogi jak na swoj rok.