31 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-08-16 19:50:27)

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

rodman napisał/a:

TY ELEKTRYK!!!!

a pamiętasz kto lampe podłączał u mnie ? :lol:

Tak, tak wyłącznik od lampki nocnej, pełniący u Ciebie role stacyjka  :D też pewnie ja podłączałem :rolleyes:
8* gadzieciarskich lampek diodowych to też pewnie ja :D  tak jak są bany na fora tak powinny być na wszelkie samodzielne naprawy... masz bana na naprawy garażowe hehe...he :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

32 Ostatnio edytowany przez rodman (2010-08-16 20:04:05)

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

Obiecuje ze od tej pory wszystkie prace garażowe będę wykonywał pod Twoim okiem.
Jeszcze będziesz miał mnie dość  :D

PeeS proszę o wpisanie mnie w grafik na jedna jazdę testowa na tych 73 Niutonach bez amorka w ciągu jutrzejszego dnia otwartego Twojego Garażu. Bede po 17

DR-Z 400ESM sold

33

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

Bico- kółka zostawiam na weekendowe latanie i wycieczki offroad- z resztą głównie dlatego kupuję DRZtę. W tygodniu po mieście mógłbym latać nawet na miotle, byle miała dwa koła i silnik.

34

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

Już zapisuje... Rodman jazda testowa- CRFa :D
Beret... jazda testowa- DRZeta  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

35

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

Sebo, planujesz dni otwarte w innych terminach? Chetnie bym sobie posmigal Twoja CRFa zeby miec punkt odniesienia na przyszlosc  :cool:

36

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

No i DRZta stanęła w garażu. Teraz pora kupić ciuchy, rozejrzeć się za gratami na SM i jeździć, jeździć, jeździć!

37

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

PeKaWu napisał/a:

Sebo, planujesz dni otwarte w innych terminach? Chetnie bym sobie posmigal Twoja CRFa zeby miec punkt odniesienia na przyszlosc  :cool:

Jasne że dam się karnąć z miłą chęcią, wpadaj kiedy tylko chcesz... do tego wszystkiego dojdzie ( w tym miejscu się troszkę pochwalę) SMC... :D  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR