16

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

jareks napisał/a:

Jedno co Ci powiem, można sie czasem total zdziwić pomiędzy tym co można sobie wyobrażać a tym co jest.
Kup sobie na początek coś lekkiego żebyś w ogóle potrafił poruszać sięw terenie i nie być skupionym tylko na walce o życie.
Amen.

Potwierdzam! Moje EXC 450 było super extra do jazd enduro. Ale na torze mx okazało się poręczne jak TIR z naczepą. Sprzedałem go koledze który waży o 20kg więcej ode mnie i on tym na torze radzi sobie całkiem dobrze. Więc to kolejne potwierdzenie zasady - musisz wszystkiego sam spróbować.

-------------------
hmmmm...

17 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-07-28 17:59:54)

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

kamusial na stronie w prawym górnym rogu jest wytłuszczony i podkreślony napis "Nowe wiadomości" to moja wiadomość do Ciebie :D  :D wysłana wczoraj ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

18

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

Pora sprzedaży TDMy się powoli zbliża. Obecnie waham się pomiędzy DRZ (e lub s), a LC4, no może xr650r, albo dr 650 se. Jedyne co, to pozostaje mi się tymi sprzętami przejechać i zasięgnąć opinii właścicieli...
Może ktoś chętny z okolicy Wawy na pokazanie swojego cacka w zamian za browarek lub coś w ten deseń?

pozdro

19 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-08-08 23:06:44)

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

Moją Dr możesz obejrzeć , haha tylko za taką kase to możesz miec takie dwie  :D
Mi osobiscie bardzo podobają sie hondy xr 650 r tylko nie wiem czemu w Polsce jest tego niewiele na rynku wtórym jest masakra z tym sprzetem , a w swiecie ten motocykl jest bardzo popularny w wersji sm wystarczy popatrzec na ebayach i mobile.de cene za granicą też ma wypsioną  :D

PS tutaj masz jakies zdjecia mojej [url]http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/DR_650/106609[/url]

motoslide.com

20

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

Bartek za 3500zl wezmę

21

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

za 3500zł wpadaj to Ci przy*ierdole
zaproponowałem tylko ogledziny , nie sprzedaż wiec nie wcinaj sie jak masz wkurwiać już wystarczająco wkurwionego MNIE !

motoslide.com

22

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

Dzięki, odezwę się na priva. Gdyby ktoś chciał pokazać, pogadać o XRce, albo DRZecie to byłbym zobowiązany

23

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

Wnioski na tę chwilę z przejażdżki kilkoma sprzętami:
-DRZ400 SM - za mała moc, prowadzenie git
-DRZ400 kick- moc ok, przełożenia za krótkie, brak stacyjki itp.- trzeba szukać E
-Husqa TE450 i KTM LC4 620- w ostrej jeździe terenowej zajebiście czuć różnicę w masie i bez pstryczka jest zajebiście ciężko w większych sprzętach (przynajmniej w LC4 620)
-KTM LC4 640 przerobiony na SM- zawias git, moc i moment w miarę, ale jak to kosmicznie wibruje- nie dałem rady wysiedzieć

Na tę chwilę poza opcją DRZ 400 E + koła SM, zaczęła mi świtać inna, mianowicie jakaś 650tka na miasto i dalsze wypady w terena na tor i ostre endurzenie 125 2t.
Z 650tek LC4 odpada przez wibracje, TTR nie ma pstryczka, ma przedpotopowy silnik i się ceni, Husqi TE610 jest mało i boję się o dostępność części, KLXów nowszych nie widziałem, zostaje chyba tylko DR650 SE- w porównaniu do wyżej wymienionych gorszy zawias, większa waga, jako SM pewnie nie będzie fajerwerków, ale jest do bólu poprawna i pewna...

24 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-08-16 16:30:59)

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

Jutro u mnie pod domem jest "dzień demonstracyjny" na DRZecie w wersji E, będzie Beret główny zainteresowany, możesz wpadać i Ty :D  :D
Do tego wystawiam również CRFe tyle że ona będzie dostępna w opcji bez amorka skrętu... ale ten motocykl aż tak wymagający w prowadzeniu nie jest. Prowadzi się niczym rowerek miejski.. :D  :D
do CRFy dołączam wydruk z hamowni i stwierdzone na piśmie 73 Nm. momentu obrotowego  :D

[url]http://www.youtube.com/watch?v=XqAnQsus3Wk[/url]

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

25

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

Przepraszam a jaka jest cena za tą crf'e? i czy ona zapierdala? :)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

26

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

do CRFy dołączam wydruk z hamowni i stwierdzone na piśmie 73 Nm. momentu obrotowego



wow 73 Niutona a  koni ile ??

DR-Z 400ESM sold

27 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-08-16 17:55:14)

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

Zamknij się baranie :mad: TY ELEKTRYK!!!!  lepiej się naucz kabelki podłączać... to nie będziesz miał już więcej niespodzianek....

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

28

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

dukeSebo- dzięki za info, jednak zdecydowałem się na jazdę próbną w Krk- [url]http://otomoto.pl/suzuki-dr-z-400e-M2136064.html[/url]
FV swoje robi, swoją drogą, jak po zdjęciach oceniacie moto?

29

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

TY ELEKTRYK!!!!

a pamiętasz kto lampe podłączał u mnie ? :lol:

DR-Z 400ESM sold

30

Odp: do rozdysponowania 17 tys zł- jak to rozegrać?

kamusial napisał/a:

dukeSebo- dzięki za info, jednak zdecydowałem się na jazdę próbną w Krk- [url]http://otomoto.pl/suzuki-dr-z-400e-M2136064.html[/url]
FV swoje robi, swoją drogą, jak po zdjęciach oceniacie moto?


Jak chcesz sprzedać kółka to ja chętnie kupie za dobrą cenę  :)   a Moto śliczne!  ;)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D