16

Odp: KTM 690sm

Angielskie forum jest zajebiaszcze :) sto stron i prawie 1200 postow do przerobienia, to pozwoli na wyrobienie pewnej opini o awaryjnosci KTM :) troche mi zejdzie zanim to przeczytam :) ide po popcorn i biore sie za to :)

dorosnąć...tylko po co??? :)

17

Odp: KTM 690sm

jako lekturę polecam też supermotojunkie.com ->Manufacturers of Bikes for Supermoto -> KTM, dużo przydatnych wiadomości  :D

pozdr

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

18

Odp: KTM 690sm

Angielskie forum jest jeszcze lepsze jeśli zainwestujesz 10 funciaków rocznie za pełne członkostwo. W moim przypadku było bardziej przydatne niż dealer jeśli idzie o sprawy serwisowe  :) .

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

19

Odp: KTM 690sm

skotniol napisał/a:
Biaggi napisał/a:

Nie jezdzilem SM, wiec nie moge porownac. Wiem tylko, ze SMR ma lepsze hamulce (Brembo) i sprzeglo (radialna pompa), wieksze mozliwosci regulacji zawieszenia.

eee... chyba chodziło o radialną pompę hamulcową, nie o sprzęgło ? ;)

podobno radialna pompa sprzegla i hamulca

KTM 690 SMR

20

Odp: KTM 690sm

Biaggi napisał/a:
skotniol napisał/a:
Biaggi napisał/a:

Nie jezdzilem SM, wiec nie moge porownac. Wiem tylko, ze SMR ma lepsze hamulce (Brembo) i sprzeglo (radialna pompa), wieksze mozliwosci regulacji zawieszenia.

eee... chyba chodziło o radialną pompę hamulcową, nie o sprzęgło ? ;)

podobno radialna pompa sprzegla i hamulca

mój błąd, myślałem że tylko hamulcową ale sprawdziłem i masz racje  :P

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

21

Odp: KTM 690sm

gierwi napisał/a:

Angielskie forum jest jeszcze lepsze jeśli zainwestujesz 10 funciaków rocznie za pełne członkostwo. W moim przypadku było bardziej przydatne niż dealer jeśli idzie o sprawy serwisowe  :) .

Pojde na latwizne i zadam pytanie tu zamiast szukac tam :) co daje mi pelne czlonkostwo??? jesli trafie jakis fajny mootrek tego lata to pewnie zainwestuje rowniez w forum ... poki co szukam, szukam, szukam

dorosnąć...tylko po co??? :)

22

Odp: KTM 690sm

Masz dostęp właśnie do serwisówek, większa skrzynka wiadomości, możesz wrzucać zdjęcia bezpośrednio na forum i najważniejsze to jest sekcja specjalnych ofert dla forumowiczów.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

23 Ostatnio edytowany przez Szczepan2509 (2010-07-29 01:41:58)

Odp: KTM 690sm

Dzieki Gerwi, jesli zakupie KTMa to pewnie zainwestuje :cool:

Ukazalo sie takie ogloszenie [url]http://allegro.pl/item1168485307_ktm_690_sm.html[/url]

Czy moto wystepowalo w czarnym malowaniu bez zadnych naklejek??? cos mi tu nie gra :/ cena jak za ten rocznik i z takim przebiegiem jest wyjatkowo atrakcyjna...chyba zaczynam sie robic podejrzliwy i trace wiare w  ludzi :) Szukam tych bzykow rowniez w Niemczech i ciezko jest tam znalezc cos z przebiegiem do 10k i w podobnym roczniku ponizej 5000E...a u nas takie okazje :)

Jakies sugestie???

dorosnąć...tylko po co??? :)

24

Odp: KTM 690sm

Nie wychodziły bez naklejek. Pewnie właściciel je pozrywał bo były brzydkie :lol: . Wychodziła wersja PRESTIGE w kolorze grafit mat, ale ona stała na odlewanych kołach.
Poszukaj na [url=http://www.mobile.eu]www.mobile.eu[/url] .  Maszyn jest tam sporo, ale tak jak piszesz - nikt nie sprzedaje poniżej wartości motocykli bezwypadkowych. Zupełnie inaczej niż u nas :D

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

25

Odp: KTM 690sm

mobile.eu przegladam kilka razy dziennie podobnie jak austoscouta24, otomoto, allegro :) ale chyba tylko po to zeby wyrobic sobie jakas opinie o rynku, narazie i tak jestem w robocie i nawet nie moge zadzwonic zeby zadac kilka pytan, nie mowiac juz o obejrzeniu sprzeta. Za dwa tygoodnie jak wroce do Polszy to bede mogl wiecej zdzialac.

Jesli chodzi o ceny, to jaka moglbym uznac za rozsadna za rocznik 2007/2008???wydawalo mi sie ze za 20k cos znajde, jednak jak patrze na rynek niemiecki to mam juz watpliwosci czy nie nalezalo by dolozyc ok 3-4 tysiecy...kontynuujac tą mysl dokladam jeszcze 4k i mam nowego z 2008 roku z salonu w Polsce :) tylko to juz jest prawie dwukrotne przekroczenie zakladanego budzetu  :lol: tak czy owak do dupy :)

dorosnąć...tylko po co??? :)