16

Odp: Ktm Smc 690

skotniol napisał/a:

ja na mojego SMC też polowałem długo, jak tylko pokazał się na allegro na drugi dzień po niego jechałem :) przez pół Polski i stwierdzam że się opłacało

U mnie też niema podnóżków pasażera ale w dowodzie wbite mam 2 osoby :D

Pozdr


no wlasnie, to jest dowod na to, ze konstrukcja jest 2 osobowa. porownujac dlugosc kanapy z bmw f650 (czy jakos tak) jest podobnie, tutaj jest twardsza i wezsza.
co do zakupu, albo sprzedajacy nie dal ci setu albo sam nie zabral przy kupnie. ktm na 100% dorzuca do kazdego smc taki kit dla drugiej osoby

cieply
______________
bez smc ale z 2oo nadal, naped nozny

17

Odp: Ktm Smc 690

Można taniej niż 30k.tylko rocznikowo dojzalsze:
[url]http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1720237[/url]

Nieważne co masz pod dupą, liczy się co masz nad nią...
RM-Z 450 jeszcze na brudasach...

18 Ostatnio edytowany przez Maxim (2010-07-15 20:39:54)

Odp: Ktm Smc 690

bartolini76 napisał/a:

Można taniej niż 30k.tylko rocznikowo dojzalsze:
[url]http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1720237[/url]

Ok tylko to nie jest SMC
To i tak b.dobra cena jak na SM

KTM 950Sm , KTM 690 SMC

19

Odp: Ktm Smc 690

cieply napisał/a:
skotniol napisał/a:

ja na mojego SMC też polowałem długo, jak tylko pokazał się na allegro na drugi dzień po niego jechałem :) przez pół Polski i stwierdzam że się opłacało

U mnie też niema podnóżków pasażera ale w dowodzie wbite mam 2 osoby :D

Pozdr


no wlasnie, to jest dowod na to, ze konstrukcja jest 2 osobowa. porownujac dlugosc kanapy z bmw f650 (czy jakos tak) jest podobnie, tutaj jest twardsza i wezsza.
co do zakupu, albo sprzedajacy nie dal ci setu albo sam nie zabral przy kupnie. ktm na 100% dorzuca do kazdego smc taki kit dla drugiej osoby

Ale ja nie neguje tego ze sa 2 osobowe ja poprostu nie widzialem w zadnym tylnych podnozek.
Zreszta co to za jazda w 2 osoby ja siebie nie widze z tylu.
Moja kobieta narzeka na jazde na tylnym siedzeniu 950 SM. (niestety nie da sie oprzec rak na baku jak mialo to miesce na scigaczach)
Domyslam sie co dopiero sie dzieje na miejscu pasazera na duzo mniejszym SMC.
Reasumujac bez wzgledu na model 690SM, 690SMC czy nawet 950SM ten z tylu ma lekko mowiac przerabane.

KTM 950Sm , KTM 690 SMC

20 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-07-15 21:52:18)

Odp: Ktm Smc 690

Szczerze mówiąc to 950SM jak na swoje ok. 190 kg jest zadziwiająco poręczny, szczególnie po zmianie opon na Michelin PP. Muszę jednak przyznać rację że po przejażdzce 690 SMC myślę o zmianie. Po prostu na co dzień nie ma różnicy (30 KM więcej nie jest mi potrzebne) przy moim schemacie użytkowania. Co prawda jeszcze większe wrażenie zrobiła na mnie Mciekowa Aprilia na torze w Gostyniu, jednak na co dzień wolałbym coś bardziej cywilizowanego (jeśli idzie o serwis).
Maxim napisał:
Na 950SM trasa 200km nie robi wrazenia tylko pytanie czy to przyjemnosc jadac np.140km/h i podmuch wiatru napiera na klate.
ODP. Tak to przyjemność , szczególnie na krętych trasach kiedy kolesie na plastikach próbują zgubić "jakieś enduro" i jest ciężko :|  :)  :D  :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

21

Odp: Ktm Smc 690

cieply napisał/a:

co do zakupu, albo sprzedajacy nie dal ci setu albo sam nie zabral przy kupnie. ktm na 100% dorzuca do kazdego smc taki kit dla drugiej osoby

moto sprowadzane ze stanów, a tam podobno za sety pasażera jest dopłata z tego co wyczytałem na supermotojunkie, co nie zmienia faktu że sprzedający takiego kompletu rzekomo nie posiadał :D także rozglądam się cały czas za podnóżkami jest jeden kpl na allegro ale za ponad 700zł z przesyłką (nowe w salonie 850zł) więc nie pozostaje mi nic innego jak zamówić z ebaya chodzą w granicy 350-400zł.

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

22

Odp: Ktm Smc 690

A motocykli szukajcie na [url=http://www.mobile.eu]www.mobile.eu[/url]
Wiem że robię to przeciwko sobie, ale jest tam (chyba jeszcze jest) nówka z Łodzi za 29 000

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

23

Odp: Ktm Smc 690

gierwi napisał/a:

A motocykli szukajcie na [url=http://www.mobile.eu]www.mobile.eu[/url]
Wiem że robię to przeciwko sobie, ale jest tam (chyba jeszcze jest) nówka z Łodzi za 29 000

.... :/

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

24

Odp: Ktm Smc 690

hacker33 napisał/a:
gierwi napisał/a:

A motocykli szukajcie na [url=http://www.mobile.eu]www.mobile.eu[/url]
Wiem że robię to przeciwko sobie, ale jest tam (chyba jeszcze jest) nówka z Łodzi za 29 000

.... :/

???

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

25

Odp: Ktm Smc 690

cena :P i wszystko jasne

motoslide.com

26

Odp: Ktm Smc 690

Witam. zastanawiam sie nad powrotem do SM i stąd moje pytanie czy ktoś z kolegów z Warszawy dysponuje motocyklem 690 SMC? chodzi mi o przymiarkę do tegoż motocykla. 3 fun nie ma u siebie i tak naprawde trzeba by w Polskę jechać żeby na tym posiedzieć a co dopiero odbyć jazde próbną.

Ktm 690 SM było, 990 Adventure też był a teraz jest 690 SMR.