1

Temat: kask Troy Lee Designs SE - opinie

Czy ktoś z was jeździ może w takim kasku i może coś o nim powiedzieć a już super gdyby porównał go do FOX-a?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

2 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-07-12 22:10:48)

Odp: kask Troy Lee Designs SE - opinie

Daj zdjęcia, to ja Ci porównam :D
A'propos kombi, to myślę że warto rozejrzeć się za MVD. Ktoś tu na forum się jakiś czas temu chwalił że będzie miał.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: kask Troy Lee Designs SE - opinie

Żaden kask nie uchroni mózgu jak go po prostu niema :) w żadnym przypadku nie bije do ciebie hacker  :D

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

4

Odp: kask Troy Lee Designs SE - opinie

SmX napisał/a:

Żaden kask nie uchroni mózgu jak go po prostu niema :) w żadnym przypadku nie bije do ciebie hacker  :D

Super odpowiedź.
Ogólnie uważam, że jakiś admin powinien powoli się wziąć za spamerów. Bo co post to już takie z dupy odpowiedzi są pisane że szok.
Post o odchudzaniu DRZ kończy się filmikiem geja co się wiksuje na drążku.
Ludzie nie róbcie z forum kibla!


PS. Fotka kasku
http://www.jensonusa.com/product/HE/HE303G06black.jpg

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5

Odp: kask Troy Lee Designs SE - opinie

Wyjąłeś mi to z ust hacker :)

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

6

Odp: kask Troy Lee Designs SE - opinie

SmX napisał/a:

Żaden kask nie uchroni mózgu jak go po prostu niema :) w żadnym przypadku nie bije do ciebie hacker  :D

To do kogo?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

7

Odp: kask Troy Lee Designs SE - opinie

hacker33 napisał/a:
SmX napisał/a:

Żaden kask nie uchroni mózgu jak go po prostu niema :) w żadnym przypadku nie bije do ciebie hacker  :D

Super odpowiedź.
Ogólnie uważam, że jakiś admin powinien powoli się wziąć za spamerów. Bo co post to już takie z dupy odpowiedzi są pisane że szok.
Post o odchudzaniu DRZ kończy się filmikiem geja co się wiksuje na drążku.
Ludzie nie róbcie z forum kibla!


PS. Fotka kasku
http://www.jensonusa.com/product/HE/HE303G06black.jpg

A jest jakis dealer tego u nas? Ja bym raczej nie brał bez przymiarki, w ciemno, bez części zamiennych na miejscu. Sam wiesz że czasem coś odpadnie i potem czekasz niewiadomo jak długo na jakąś pierdołę. Jaka cena tej czapki?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

8 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-07-13 00:52:48)

Odp: kask Troy Lee Designs SE - opinie

hacker33 napisał/a:
SmX napisał/a:

Żaden kask nie uchroni mózgu jak go po prostu niema :) w żadnym przypadku nie bije do ciebie hacker  :D

Super odpowiedź.
Ogólnie uważam, że jakiś admin powinien powoli się wziąć za spamerów. Bo co post to już takie z dupy odpowiedzi są pisane że szok.
Post o odchudzaniu DRZ kończy się filmikiem geja co się wiksuje na drążku.
Ludzie nie róbcie z forum kibla!


Odnośnie tego tematu o "odchudzaniu DRZety" tylko ty Hacker wziąłeś go na poważnie... gość robi sobie zwykłe jaja a Ty tu mu naukowe wywody  ;)  a filmik fakt gejoszczyzną zalatywał tu się z tobą zgodzę   :/ Jeżeli tu czasami nie będzie "z dupy odpowiedzi" to te forum zaleje morze "z dupy problemów"  tupu... złamałem klamkę, co robić? pomocy!!

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

9

Odp: kask Troy Lee Designs SE - opinie

gierwi napisał/a:
hacker33 napisał/a:
SmX napisał/a:

Żaden kask nie uchroni mózgu jak go po prostu niema :) w żadnym przypadku nie bije do ciebie hacker  :D

Super odpowiedź.
Ogólnie uważam, że jakiś admin powinien powoli się wziąć za spamerów. Bo co post to już takie z dupy odpowiedzi są pisane że szok.
Post o odchudzaniu DRZ kończy się filmikiem geja co się wiksuje na drążku.
Ludzie nie róbcie z forum kibla!


PS. Fotka kasku
http://www.jensonusa.com/product/HE/HE303G06black.jpg

A jest jakis dealer tego u nas? Ja bym raczej nie brał bez przymiarki, w ciemno, bez części zamiennych na miejscu. Sam wiesz że czasem coś odpadnie i potem czekasz niewiadomo jak długo na jakąś pierdołę. Jaka cena tej czapki?

779zł. Na przymiarkę to raczej podjadę.
Podoba mi się to że ten kask w stosunku do FOX jest mniejszy i krótszy (szczęka i daszek). Ale za to cięższy.
Części zamienne...nie przejmuję się tym raczej. Śrubkę dobiorę a jak o coś przyzolę to i tak będzie kask w kibel.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

10

Odp: kask Troy Lee Designs SE - opinie

Tez ostatnio rozwazalem kupno kasku Troy ale kupiłem Airoha

KTM DUKE - był :(   co nastepne ............???
Znow jest DUKE :)  a nastepne juz w kolejce SMC R  :)