1

Temat: SM lub inny dla dzieczyny

Witam szukam dla dziewczyny motocycla sm lub innego. Problem polega na tym że jest dość małą osóbką tzn. Motocykle egzaminacyjne są dla niej za wysokie i zbyt ciężkie. Chce żeby tak czy siak zrobiła kat A. Jeżeli chodzi o kupno moto dla niej to oscyluje w przedziale 125-250cm. To będzie pierwsze moto w jej życiu i nie chce żeby sie zraziła po ewentualnej wywrotce czy coś w tym stylu. Większość sm niestety jest za wysoka! Przymierzaliśmy honde nsr 125 i na wysokość i wage daje rade... Może coś doradziecie? dzięki

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

2

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

mz 125 sm napewno bedzie bezpieczna jesli chodzi o moc i wysoka chyba tez nie, chociaż niewiem bo dla mnie wszystko  niskie

motoslide.com

3

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

Ja już Ci Biceps mówiłem że dla niej YBR 125 (tak się składa że mam taką w garażu) nie i nie ma że kolor taki czy owaki, że ona taka jakaś... itp. Motocykl to nie żona z nia ślubu nie bierzesz (zawsze można sprzedać)... polata troszkę, zobaczysz czy coś ogarnia i następne moto już będzie pod nią "szyte"... znam takie przypadki że dziewczyny ledwo zrobią po 3 kółka na placu manewrowym a już w tym czasie 5 razy zmienia się jej wymarzony motocykl...( nie ma opcji że ktoś kto nie ma zielonego pojęcia decyduje o pierwszym motocyklu)
Więc Biceps i tak wiem że zadecyduje to jakiego będzie koloru :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

4

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

A ile ma wzrostu twoja dziewczyna?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

hacker33 napisał/a:

A ile ma wzrostu twoja dziewczyna?


160cm

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

6

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

No przymierzali się do NSRki i na wysokość i wagę daje radę. Więc skąd pomysł na supermoto Biceps? Pokemonisz stary jak 15 latek. Bierz YBRke i nie wybrzydzaj ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

7 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-07-05 22:23:24)

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

To się robi tak:

http://i214.photobucket.com/albums/cc48/gierwi/mmm.jpg

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

8

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

dukeSebo napisał/a:

Ja już Ci Biceps mówiłem że dla niej YBR 125 (tak się składa że mam taką w garażu) nie i nie ma że kolor taki czy owaki, że ona taka jakaś... itp. Motocykl to nie żona z nia ślubu nie bierzesz (zawsze można sprzedać)... polata troszkę, zobaczysz czy coś ogarnia i następne moto już będzie pod nią "szyte"... znam takie przypadki że dziewczyny ledwo zrobią po 3 kółka na placu manewrowym a już w tym czasie 5 razy zmienia się jej wymarzony motocykl...( nie ma opcji że ktoś kto nie ma zielonego pojęcia decyduje o pierwszym motocyklu)
Więc Biceps i tak wiem że zadecyduje to jakiego będzie koloru :D

Ja bym ci radził wziąć Rieju RS2 Matrix 125 hiszpańska firma, taki sam silnik jak w YBR a z wyglądu bajka!!!!!!! musi się spodobać dziewczynie lekki coś około 97kg i niski :)
http://www.moto-station.com/ttesimages/motodivers/nouveautes2007/Rieju_RS2-125_Matrix_stpz.jpg

9

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

hehe... Gierwi dobre... jest jeszcze opcja "zaczarowanego ołówka" z nim można wszystko :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

10

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

hehe... Biceps a spróbuj jej później dobrać kombinezon który będzie skrojony niczym garsonka i tak będzie leżał.  :D
Jak ja dobrze znam życie ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

11

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

To SM to autentyk jednej forumowiczki z [url=http://www.ktmforum.co.uk]www.ktmforum.co.uk[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

No moja CRFa była obniżona o dobre 10cm. kleiła się do asfaltu niczym ścig :D wyglądałem na niej jak na psie ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

13

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

dukeSebo napisał/a:

Ja już Ci Biceps mówiłem że dla niej YBR 125 (tak się składa że mam taką w garażu)

a to jednak Bolek nie zabrał :P

dukeSebo napisał/a:

Motocykl to nie żona z nia ślubu nie bierzesz (zawsze można sprzedać)

Zone tez można sprzedać albo wymienić

najlepsza opcja dla tej niewiasty to będzie Sebkowa CRF ( tak, tak ta legendarna) Seba wstawi to zawieszenie które  miał wcześniej ( obniżone) więc dziewczyna bez problemu dosięgnie, wagowo tez jest ok, do crf dostaniecie w pakiecie kilka opcji plastików więc jak przyjdą ciężkie dni ( te co co miesiąc nadchodzą ) to sobie wymieni plastiki na inny kolor  i będzie git, a jesli chodzi o moc to może nawet tych trzech kołek nie dojedzie na placu   :lol:

DR-Z 400ESM sold

14

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

hehe Pani Bolkowa jeszcze na etapie placu manewrowego a już widzi siebie na 600  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

15

Odp: SM lub inny dla dzieczyny

Yamaha XT 125 jest niewielka i można za nabyć w opcji SM i jest mniejsza od MZ :)
Nie kupuj plastika ! ! !  :mad:

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990