1

Temat: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

[url]http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=1094221238[/url]

2

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

na pewno nie ma takiej drugiej stopki bocznej :)   i tylna zębata mega mięsień

3

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

Zakochałem sie :o

motoslide.com

4

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

świetny motor ale najlepsza jest ta łyżka trzymająca łańcuszek rozrządu :D szkoda że musisz się pozbyć takiej maszyny bo widać że dużo pracy jej poświęciłeś

5 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-06-23 23:34:43)

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

tedi90 napisał/a:

szkoda że musisz się pozbyć takiej maszyny

szkoda to jest , że brakuje mi 11 tyś  :(

naprawde cudo , szacunek chętnie bym cie poratował , a co ważniejsze zamienił bym dr na crf niestety nie w tym życiu jak narazie

motoslide.com

6

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

Nie ma to jak motovykl wprowadzić do domu. Jest gościu co niedaleko mnie mieszka i ma hayabusę. Pokój ma na piętrze w domu i zrobił podnośnik żeby moto przez balkon wprowadzać do pokoju. Są wariaci w tym motocyklowym świecie...

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

7

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

No mi brakuje 17k :D ale akurat nie ciągnie mnie kupno takiego motoru ze względu na utrzymanie tego cuda. Miałem wyczynowego crossa i wiem że kupić to początek wydatków i nie mówię o remontach ale o bierzących sprawach ( oleje filtry regulacja zaworów itp )

8

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

tedi90 napisał/a:

No mi brakuje 17k :D ale akurat nie ciągnie mnie kupno takiego motoru ze względu na utrzymanie tego cuda. Miałem wyczynowego crossa i wiem że kupić to początek wydatków i nie mówię o remontach ale o bierzących sprawach ( oleje filtry regulacja zaworów itp )


oj tam raz sie żyje z taki podejściem wylądujesz w skodzie fabi* w wieku 20 lat






* nie ubliżając szkodzie fabii

motoslide.com

9 Ostatnio edytowany przez tedi90 (2010-06-24 00:25:38)

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

z takim podejściem wylądowałem na Husqvarnie 610 ;D a do szaleństw w terenie to może w przyszłości jakiś 2t bo 250 4t mnie przeraża serwisowo a szczególnie że mam 2 lewe ręce jeśli chodzi o coś więcej niż wymienić olej i nasmarować łańcuch :D w dwu takcie to jeszcze coś zrobię ale do 4t to w ogóle się nie garne :> a co do fabii to w rs-ie albo w tdi (afn) 110 koni to jak najbardziej chciałbym wylądować :D

10

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

raczej chodziło mi o fabie 1,4 mpi 60 koni :P

motoslide.com

11

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

Jak waha bedzie drozala w takim tempie to obawiam sie, ze fabia 1.4 bedzie nabardziej pozadana gablota w naszym kraju  :rolleyes:

12

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

tedi90 napisał/a:

z takim podejściem wylądowałem na Husqvarnie 610 ;D a do szaleństw w terenie to może w przyszłości jakiś 2t bo 250 4t mnie przeraża serwisowo a szczególnie że mam 2 lewe ręce jeśli chodzi o coś więcej niż wymienić olej i nasmarować łańcuch :D w dwu takcie to jeszcze coś zrobię ale do 4t to w ogóle się nie garne :> a co do fabii to w rs-ie albo w tdi (afn) 110 koni to jak najbardziej chciałbym wylądować :D


nie było w fabi AFN-a  :D

Co innego RS :)

KTM DUKE - był :(   co nastepne ............???
Znow jest DUKE :)  a nastepne juz w kolejce SMC R  :)

13

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

Fakt teraz tak sprawdzam że jednak nie było afn ale chyba jakieś 110 koni wychodziły w fabii

14

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

haha dobra cofam nic nie wspominałem o fabii  :P

motoslide.com

15

Odp: crf 450R!!!!! nie ma takiej drugiej...

[url]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=1104182221[/url]