1 Ostatnio edytowany przez maciulak (2010-06-06 00:40:25)

Temat: Poszukuję adapter do Hondy XR 650R - gdzie kupię?

Witam,
pisałem już w dziale giełda, lecz niestety nie uzyskałem odpowiedzi, więc pytam i tutaj.
Potrzebuję adapter do tarczy SM 320 mm jak w temacie. Wie ktoś może gdzie znajdę takie coś? ;)
Dzwoniłem już, tak jak mi jeden forumowicz kazał, do MXWójcik, lecz niestety nie ogarną mi tego tematu. Do Olka dzwonię co 2 tygodnie i zawsze słyszę tą samą śpiewkę, że mają się zabrać za temat supermoto i mam zadzwonić za 2 tygodnie... W internecie nie znalazłem...

Nie mam wybitnych zdolności manualnych, więc nie chciałbym strugać adaptera w drewnie, bo może mi to nie wyjść.
Macie jeszcze jakieś pomysły, co zrobić, żebym mógł zainstalować w końcu tą tarczę? ;)
Pozdro!

2

Odp: Poszukuję adapter do Hondy XR 650R - gdzie kupię?

witaj,
u mnie adaptery moto-master pod 320 pływającą do Twojego moto 350 zł
wiecej info na PW

3

Odp: Poszukuję adapter do Hondy XR 650R - gdzie kupię?

Podaję jeszcze rozstaw śrub przy ladze - 103 mm. Zacisk seryjny, firmy NISSIN.
Czekam również na odpowiedź od Ciebie Berserkers :)

Pozdrawiam!

4

Odp: Poszukuję adapter do Hondy XR 650R - gdzie kupię?

A nie 102mm?
Pasuje adapter od DRZety po zmianie tylko 3 wymiarów a wyrzeźbienie go w gównie kosztuje około 100-150 zeta, ale trzeba magika znaleźć co to dobrze wymierzy i ogólnie będzie kminił temat.
Niestety z wymiarami nie pomogę bo sam mam tarcze 297mm...

Rysunek dzięki upzrejmości @JACA =>

JACA napisał/a:

Szkic adaptera pod tarcze 310 do DR-Z 400 wykonany przez Jeremiego z forum ogolnopolskiego:
[url]http://w116.wrzuta.pl/obraz/6fwQviUrFu1/fbrkt2[/url]

5

Odp: Poszukuję adapter do Hondy XR 650R - gdzie kupię?

Przed chwilą skończyłem i wysłałem pracę dyplomową na studia, więc temat SM powraca ze zdwojoną siłą, bo w końcu będę miał trochę czasu, żeby go ogarnąć.

SFMario, być może jest to 102 mm. Mierzyłem 3 razy ale na założonym zacisku od środka śruby i wychodziło w okolicach 103.

Od DRZ kumpla przymierzałem adapter, jednak nie pasował, choć kolega miał najprawdopodobniej nie seryjny zacisk, bo i nie seryjne zawieszenie z przodu.

Macie jeszcze jakieś pomysły co do tego adapteru?

Znajdzie się tu taki magik, co mi go wyrzeźbi? ;) Jestem w stanie podjechać nawet daleko... :)

Pozdrawiam,
Maciulak





SFMario napisał/a:

A nie 102mm?
Pasuje adapter od DRZety po zmianie tylko 3 wymiarów a wyrzeźbienie go w gównie kosztuje około 100-150 zeta, ale trzeba magika znaleźć co to dobrze wymierzy i ogólnie będzie kminił temat.
Niestety z wymiarami nie pomogę bo sam mam tarcze 297mm...

Rysunek dzięki upzrejmości @JACA =>

JACA napisał/a:

Szkic adaptera pod tarcze 310 do DR-Z 400 wykonany przez Jeremiego z forum ogolnopolskiego:
[url]http://w116.wrzuta.pl/obraz/6fwQviUrFu1/fbrkt2[/url]