1 Ostatnio edytowany przez fistach (2010-05-26 11:50:18)

Temat: KTM 690 SMC czy moze Husqvarna SM 610

witam

jestem powoli na kupnie jednego z dwoch motorkow...

KTM SMC 690 lub KTM Super Duke 990

Wiem ze te modele sie roznia wszystkim oprocz marka :)
Ale zastanawia mnie co bedzie lepsze na miasto + male wypady weekendowe..
Wiadomo ze Supermoto lzejszy wiec pewnie lepiej sie sprawuje w zakorkowanym miescie... ale w trasie moze byc znowu za slaby i niewygodny (mowa o trasach w 2 osoby max 150-200km) ..
Super Duke wydawal sie byc ciezki ale mialem ostatnio okazje sie przejechac i powiem szczerze ze motor jest super wywazony i dzwiek tej jednostki jest niesamowity :) Przypuszczam ze trasie jest rewelka. Po korkach chyba tez nienajgorzej sie manewruje.

Mam totalny dylemat... dlatego ten temat zalozylem ..

ktos jezdzil na tych motorach i moze doradzic ? podzielic sie zdaniem ? :)
jak wyglada sprawa awaryjnosci ?

bede naprawde wdzieczny,

z gory dzieki i pozdrawiam

Huska 701 '17

2

Odp: KTM 690 SMC czy moze Husqvarna SM 610

Jeśli masz zamiar latać w trasy 150-200km z plecakiem to o SMC zapomnij bo to moto jednoosobowe. Do latania po mieście SM lepsze i daje więcej zabawy ale coś za coś.

3

Odp: KTM 690 SMC czy moze Husqvarna SM 610

no to trzeba chyba bedzie zaczac od SM a pozniej dokupic sobie jakiegos Naked. Bo narazie chodzi glownie o FUN i dojazd do pracy.

Jeszcze jedno bym mial pytanko.
KTM SMC 640/690 czy moze Huska SM 610 ?

Bede wdzieczny za info !

Huska 701 '17

4

Odp: KTM 690 SMC czy moze Husqvarna SM 610

Ktm:]

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

5

Odp: KTM 690 SMC czy moze Husqvarna SM 610

Duke 690

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

6

Odp: KTM 690 SMC czy moze Husqvarna SM 610

Super dukiem w dwie osoby ? MASAKRA

motoslide.com

7

Odp: KTM 690 SMC czy moze Husqvarna SM 610

Ja przesiadłem się z nakeda możę nie z DUKEa :P  ale z Horneta 600, na 690SMC i muszę powiedzieć, że nie żałuje tej zmiany.

Honda fajny motocykl do miasta i na małe wypady do 300-400km na dzień, ale KTM w mieście jest jeszcze bardziej poręczną maszyną, a w trasy i tak nie zamierzam jeździć, chyba że z motocyklem na przyczepie  :P

KTM 250 EXC 2021
KTM 500 EXC 2022 SM
KTM 790 ADVENTURE R 2019

8 Ostatnio edytowany przez fistach (2010-05-26 11:49:45)

Odp: KTM 690 SMC czy moze Husqvarna SM 610

jak sie ma awawryjnosc i serwis w KTM 690 SMC a Husqvarna SM 610 ?
Docelowo chce jakis rocznik 2006-2007.... i max 17 tysi wydac.
Jak szukam po ebayach to zadko mozna znalezc SMC, o wiele wiecej Husek jest...

ps. jeszcze myslalem na Honda FMX ... ale te 38 koni do mnie nie przemawia jakos....

Huska 701 '17

9

Odp: KTM 690 SMC czy moze Husqvarna SM 610

Honda ciężka i słaba. Na Twoim miejscu nawet bym się nie zastanawiał tylko polował na KTM-a :D

10

Odp: KTM 690 SMC czy moze Husqvarna SM 610

FMX to klamot.
Nawet o nim nie myśl....

11 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-05-26 22:02:03)

Odp: KTM 690 SMC czy moze Husqvarna SM 610

Powiem tak:
Dziś miałem okazję przez godzinkę pojeździć po mieście 690 SMC i jest petarda. Nie jest tak mocny  i chyba nie przyspiesza lepiej niż moja 950, ale sprawia wrażenie zrywniejszego nerwusa (na standardowej mapie zapłonu). Moto kolegi, więc szaleństwa nie było, nie podobały mi się opony (seryjne Pirelli - dwa razy na wyjściu z zakrętu dupsko odpływało) i dramatycznie mały skręt po założeniu jakiejś osłony na chłodnicę i skręceniu ograniczników  :( . Dwa razy w korku miałem zonka i zamiast ciasnego zwrotu musiałem stanąć bo bym się nie zmieścił a 950SM w podobnej sytuacji daje radę. Generalnie moje moto przy tym to jakiś ogromny turystyk (ale fajny jest!). Czułem się trochę nieswojo, bo wajchy poustawiane pod innego jeźdźca, zawias tym bardziej, ale jest temat do myślenia :) .

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: KTM 690 SMC czy moze Husqvarna SM 610

gierwi napisał/a:

Powiem tak:
Dziś miałem okazję przez godzinkę pojeździć po mieście 690 SMC i jest petarda. Nie jest tak mocny  i chyba nie przyspiesza lepiej niż moja 950, ale sprawia wrażenie zrywniejszego nerwusa. Moto kolegi, więc szaleństwa nie było, nie podobały mi się opony (seryjne) i dramatycznie mały skręt po założeniu jakiejś osłony na chłodnicę i skręceniu ograniczników  :( . Dwa razy w korku miałem zonka i zamiast ciasnego zwrotu musiałem stanąć bo bym się nie zmieścił a 950SM w podobnej sytuacji daje radę. Generalnie moje moto przy tym to jakiś ogromny turystyk. Czułem się trochę nieswojo, bo wajchy poustawiane pod innego jeźdźca, ale jest temat do myślenia :) .

Nareszcie!! :D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD