1

Temat: Kombinezon, dwuczęściowy, do 1300

To może napiszę oddzielnie, bo widzę że w innym temacie buty pochłonęły wszystkich niemiłosiernie ;)

Słuchajcie, proszę was o poradę.
Tak więc, zastanawiam się nad zakupem kombinezonu.
Chciałbym kupić kombinezon dwuczęściowy, nie musi być jakiejś znanej firmy, jak mniej znana to też dobrze, wszystko mi jedno. Chciałbym przeznaczyć na to tak 1000, do 1300 zł.
To ma być raczej kombinezon, który mnie będzie chronił, a nie którym będę się lansował po mieście. Nie zamierzam w nim siedzieć w żadnych barach, parkach, ani spacerować po starym mieście. Ma być zakładany na tor i do terrorów. I jeszcze jeden problem, który jest największym problemem... Jestem niski i strasznie chudy, nie wiem jaki rozmiar na mnie będzie pasował, ale na pewno jeśli jakiś w ogóle, to najmniejszy...
Do tej pory przeglądałem sobie kombinezony Tschula, bo są w moim zasięgu cenowym. Myślałem też nad Retbikiem, ale kompletnie nie wiem gdzie można przymierzyć jedno lub drugie, a nie ma opcji żebym kupił w ciemno...

Liczę na pomoc z waszej strony.
Pozdrawiam.

100% Supermoto

2

Odp: Kombinezon, dwuczęściowy, do 1300

Kombinezony RetBike możesz przymierzyć w firmowym sklepie w Łomiankach ale nie wiem czy mogę Ci polecać te produkty gdyż miałem ich komplet tekstylny ale strasznie szybko się zeszmacił nie wiem jak zachowują się ich skóry. Podjedz przymierz podotykaj i będziesz wiedział czy chcesz się w to pakować :)

Pozdrawiam

jakubek

3 Ostatnio edytowany przez jareks (2010-05-23 11:24:52)

Odp: Kombinezon, dwuczęściowy, do 1300

Nie wiem czy w czymś to Ci pomoże, ale na wsi pod Marlborkiem (Mikołajki Pomorskie) jest prężny supermarket wyłącznie z ciuchami dla motocyklistów, teksy, skóry etc, i tam zaopatruje się duża ilość, jesli nie większość motocyklistów z Pomorskiego i okolic. Nie miałem okazji widzieć większego wyboru w życiu, na miejscu w trójmieście sprzedawcy widząc mój gabaryt rozkladali ręcę w bezradności. A w Mikołajkach wchodze, ciach, od razu było coś na mój kaliber i w bardzo dobrej cenie, podobnie i tam odziali się moi mniej normalni wymiarowo (w górę i dół) znajomi.
Wdzianko skórzane kupisz tam juz od 850-900 PLN, ja dałem 1300 i naprawdę nie żałuję.Nie wiem co oni robia ze mają tak dobre ceny, ale nie wnikam, po prostu kupuję i polecam.
Własciele dobrze czają temat, możesz przyjechać nawet w sobotę, czy niedzielę jak uzgodnisz z nimi telefonicznie, otworzą interes jak jest klient. Mja w internecie stronę, ale to co tam jest to jakiś mikro wycinek realnej oferty.

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

4

Odp: Kombinezon, dwuczęściowy, do 1300

A może podrzuć ten adres lub jakiś namiar na to cudo?

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: Kombinezon, dwuczęściowy, do 1300

Jo, podaję link kontaktowy
[url]http://motoandrzej.pl/[/url]

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

6

Odp: Kombinezon, dwuczęściowy, do 1300

hm, kurcze, daleko trochę...
no ale dobre i to, jeśli nic dla siebie nie znajdę to sobie zrobię wycieczkę na północ.
no chyba ze w retbiku nie beda sobie jakoś dużo śpiewać za szycie na miarę, to najwyżej jeszcze w ten sposób.

100% Supermoto

7

Odp: Kombinezon, dwuczęściowy, do 1300

Ja mam kurtke skorzana retbike ktora kosztowala mnie cos ok. 450 PLN. Kupilem w Lomiankach. Jest ok i moge powiedziec, ze zdaje egzamin w ciezkich warunkach. O ich texach czytalem kiepskie opinie ale na swoim przykladzie moge powiedziec, ze skory maja na przyzwoitym poziomie. Do tego spodnie Tarboru za jakies 550 PLN o ile pamietam. Tak samo jak kurtka spoednie sa ok i nie mam sie do czego przyczepic. Przeszly ciezki chrzest i po naprawie u kusnierza dalej w tym jezdze takze polecam. Sklep tarboru masz np. na pradze poludnie w jednym z blokow naprzeciwko dworca wschodniego.

8

Odp: Kombinezon, dwuczęściowy, do 1300

Popatrz na kombi OZONE AIR FORCE... cena ok 1200 zł

9

Odp: Kombinezon, dwuczęściowy, do 1300

już sobie poradziłem... w miarę.
byłem w olku i mi powiedzieli ze mi mogą uszyć modekę track na wymiar
byłem w tarborze i mi powiedzieli że w poniedziałek będa wiedziec co beda zamawiac i jesli beda zamawiac modeke xp, to moga mi zamowic na moj wymiar.

tego ozona chyba tez widziałem w tarborze. najwyżej jak bede w poniedzialek do nich dzwonil to sie dopytam,
ale dzięki

100% Supermoto

10

Odp: Kombinezon, dwuczęściowy, do 1300

Jakby Ci przypadł do gustu OZONE to u mnie masz go za 1100 zł tylko musiałbys znać rozmiar.

Pozdr

11

Odp: Kombinezon, dwuczęściowy, do 1300

hm, no to jak bede w tarborze na dniach i bedą mieli to przymiejrzę, jeśli jakis seryjny na mnie będzie pasował to dam Ci znać, ale ja jestem taki niewymiarowy ze dla mnie juz chyba nie ma ratunku :(

100% Supermoto

12

Odp: Kombinezon, dwuczęściowy, do 1300

dobra, w ogóle obróciło się kotem do ogona.
Mam kombi, tylko spodnie trzeba przygotować bardziej na mnie, dzisiaj oddałem do kuśnierza, na poniedziałek ma być już zwężone. Jak będzie pasowało i co to jest, to wam się pochwalę w poniedziałek.
Ale wyjdzie na to, że chyba zamknę się w 1000 zł za nowe kombi ^^

100% Supermoto

13

Odp: Kombinezon, dwuczęściowy, do 1300

mam kombi :) bardzo fajne, dwuczęściowe, spodnie po obróbce u kuśnierza, pasuje bardzo fajnie i wygląda jeszcze lepiej.
Devilbikiers [url]http://devilbikers.pl/[/url]

pozdro :)

100% Supermoto