1

Temat: Pomoc w KUPNIE!!!

Witam.
Proszę o pomoc w doborze moto.Jeśli chodzi o użytkowanie tego sprzętu to przede wszystkim nauka techniki jazdy, miasto, las, szutry, codzienne wyprawy po tak zwane bułki do sklepu.Wiek 24 lata, wzrost 170 cm waga 60kg.Zależy mi na niskich kosztach eksploatacji, bezawaryjności, dłuższe przebiegi bez serwisowania(zawory itp).Kwota jaką chce przeznaczyć to od 8-14k Przedstawię parę moich propozycji.

DRZ-400
[url]http://moto.allegro.pl/item1036175074_bezwypadkowa_drz400_drz400sm_drz_400_sm_2007.html[/url]
KTM lc4 625
[url]http://moto.allegro.pl/item1042139515_ktm_lc4_625_supermoto_2004_gdansk.html[/url]
YAMAHA WR-F 450
[url]http://moto.allegro.pl/item1038899016_yamaha_wr_f_450_3400_km_supermoto_cross_igla.html[/url]
husqvarna 510 te
[url]http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1918755[/url]

Jestem osobą dość pedantyczną więc moto musi być zadbane i mieć wszystko na miejscu.Ewentualne uwagi i sugestie mile widziane.Zależy mi na homologacji.Pozdrawiam.

2 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-05-20 22:25:42)

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

Jakie doświadczenie?

Nie odkryje ameryki ale pod wzgledem serwisów od najmniej do najbardziej wymagajacych .
Drz
lc4
510
wr

Ps odobiscie pociąga mnie jakos ta TE bo jakas taka zajebiscie długie ku* :D *isko   :P

reszta tez spoko : wr miodziooo , drz jak drz skromna, ale  fajna , lc4 ładne łądne tylko rama z 97 roku

motoslide.com

3

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

Jeśli chodzi o doświadczenie to powiem że dużo nauki przede mną.Będzie to moje pierwsze moto o takiej mocy i tego typu budowie.Jedyne doświadczenia jakie miałem z moto to w wieku 15 lat i to jedynie z kosiarkami typu wsk, romet, javki, motorynki itp:)Brałem pod uwagę jeszcze quady i ścigacze lecz ostatecznie postawiłem na SM.

4

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

bierz drz ale nie tą.

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

5

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

Hehe identycznie jak Ty, 24 lata, 170 cm, 60 kg  :lol:

Zaczynałem od DR 350, potem była DR-Z 400 a teraz WR 450.

Kupuj DR-Z 400 będziesz mega zadowolony. oprocz zmian oleju i sprawdzania luzow zaoworowych ktore praktycznei nie trzeba bylo poprawiac przy motocyklu nic nie robilem. Super charakterystyka silnika dla kogos kto szuka uniwersalnosci. Szukaj zadbanej sztuki i kupuj, nie mozna sie pomylic z tym motocyklem.
Pozdro

6

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

ten ktm zajebisty i calkiem tani jak na to wyposażenie szkoda ze rama...

ale na twoim miejscu bym celowal w dr-z, nie wierze ze to mowie ale coz :)

ciekawi mnie to od kiedy byla produkowana husqvarrna TE (seryjna) sm i do tego 510 z 2001r hmmmmmmm...

7

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

ja bym brał WR ale jestem tendencyjny, na dzień dobry pewnie DRZ

8

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

bico napisał/a:

bierz drz ale nie tą.


Kolego ale czemu nie tą????

9

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

Kolego - jak chcesz to mogę podjechać i oblukać tego KATA- przyznam szczerze, że widziałem go może raz na mieście i trudno mi cokolwiek powiedzieć w chwili obecnej. Ile masz dziengów? jest ładna DRZ-a do sprzedania w 3 miescie , przebieg to chyba jakieś 2000km  [url]http://allegro.pl/item977587691_suzuki_drz_400_sm_400sm_super_stan_zobacz.html[/url]

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

10

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

Przedział cenowy to od 8-14k.Nie ukrywam że to moje ciężko zarobione pieniądze które odkładałem przez okrągły roczek.Więc tym trudniej będzie je wydać:(im niższa kwota tym lepiej bo w planie mam jeszcze projekt  turbo moim vti.

11

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

Olej Turbo :P Każdy ma tu motocykl z pieniędzy ciężko zarobionych $$ :) kupuj drz którą Ci podesłałem. jest naprawde godna, a może i sie z kolesiem dogadasz na rabat ( tego nie obieuję )

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

12

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

witam,

taka supermoto to nie honda civic! wkład finansowy jest co tydzień.
na pewno naj tańsza w utrzymaniu jest drz.

poz jacek

zamienie gsxr 750 srad 1999 na supermoto moze byc bez reje. nie chce rejestrowac tylko driftowac!!!:-)

13

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

czwarty rok chodze w alpinestars tech 8 z butem wewnetrznym.
kupiłem właśnie nowe takie same tamte się wreszcie rozpadły/przetarły.
nie mają zawiasach chodzi się dużo wygodniej niż w butach na plasika - mam na mysli chodzenie całodniowe

www.propitbike.pl

14

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

psatp napisał/a:

czwarty rok chodze w alpinestars tech 8 z butem wewnetrznym.
kupiłem właśnie nowe takie same tamte się wreszcie rozpadły/przetarły.
nie mają zawiasach chodzi się dużo wygodniej niż w butach na plasika - mam na mysli chodzenie całodniowe

o co Kaman ?? :P

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

15

Odp: Pomoc w KUPNIE!!!

tegma napisał/a:
psatp napisał/a:

czwarty rok chodze w alpinestars tech 8 z butem wewnetrznym.
kupiłem właśnie nowe takie same tamte się wreszcie rozpadły/przetarły.
nie mają zawiasach chodzi się dużo wygodniej niż w butach na plasika - mam na mysli chodzenie całodniowe

o co Kaman ?? :P

najważniejsze jest wejście, jak już wstrzelisz się w temat to potem pójdzie z górki :D

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"