1

Temat: witam wszystkich

Cześć wszystkim! Mam 17 lat i śmigam na Derbi Sendzie X-Treme SM 80. Jestem z Zielonej Góry, bakcyla na supermoto zaczerpnąłem więc z toru WallRav Race Center w Starym Kisielinie ;)
W ostatnią niedzielę brałem udział w pierwszych moich wyścigach, w klasie SM80. Obecnie mam zamiar przesiąść się na 125 najlepiej na Huskę, KTM'ę (ok 40KM), za rok myślę już o jakiejś 450 ;)

2

Odp: witam wszystkich

Cześć,

Gratuluję poczynań w tak młodym wieku!

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: witam wszystkich

Cześć

4

Odp: witam wszystkich

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: witam wszystkich

Siema. Rośnie nam być może przyszły miszcz Polski :D

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

6

Odp: witam wszystkich

Bez przesady :P Chcę trochę bardziej amatorsko, lecz jeśli będą jakieś ciekawsze rezultaty to kto wie...  :D

7

Odp: witam wszystkich

witaj przyszły królu :)

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

8

Odp: witam wszystkich

Siemasz! Fajnie że się pokazaliście w Kisielinie może w końcu ktoś pomyśli o jakiś mniejszych klasach. Najlepszego!

jakubek

9

Odp: witam wszystkich

r4mz napisał/a:

Cześć ,
w klasie SM80


czesc, to jest taka klasa ?!

10

Odp: witam wszystkich

siema :)
i pomyśleć że ja, rejestrując się tu na forum myślałem, że będę tu najmłodszy, a was jest tylu że to normalnie strach się bać :P

100% Supermoto

11

Odp: witam wszystkich

ziomalqs napisał/a:
r4mz napisał/a:

Cześć ,
w klasie SM80


czesc, to jest taka klasa ?!

Nie do końca, można powiedzieć, że ta klasa jest jeszcze nieoficjalna. Dlatego staramy się, aby poprzez sporą frekwencję zwiększyło się zainteresowanie na tą klasę. Co prawda teraz pokazały się tylko 3 osoby (z czego dwie 200km stąd), jednakże w sierpniu (jeżeli pozwolą nam znowu wystartować) zapowiada się trochę więcej osób ;))

12 Ostatnio edytowany przez ziomalqs (2010-05-19 12:39:29)

Odp: witam wszystkich

r4mz napisał/a:
ziomalqs napisał/a:
r4mz napisał/a:

Cześć ,
w klasie SM80


czesc, to jest taka klasa ?!

Nie do końca, można powiedzieć, że ta klasa jest jeszcze nieoficjalna. Dlatego staramy się, aby poprzez sporą frekwencję zwiększyło się zainteresowanie na tą klasę. Co prawda teraz pokazały się tylko 3 osoby (z czego dwie 200km stąd), jednakże w sierpniu (jeżeli pozwolą nam znowu wystartować) zapowiada się trochę więcej osób ;))



dobrze dobrze kombinujcie :) ale starajcie sie o klase DO 125ccm

13

Odp: witam wszystkich

Ogólnie to taka klasa to tak na prawde jest do 80ccm (2T) i do 150ccm(4T).
Choć jakaś do 125ccm też by się przydała. No cóż, trzeba będzie walczyć, tylko muszą też być chętni :P

14

Odp: witam wszystkich

witam kolege z forum senda.pl

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

15

Odp: witam wszystkich

r4mz napisał/a:

Ogólnie to taka klasa to tak na prawde jest do 80ccm (2T) i do 150ccm(4T).
Choć jakaś do 125ccm też by się przydała. No cóż, trzeba będzie walczyć, tylko muszą też być chętni :P


w pzm nic takiego nie znalazlem niestety