31

Odp: II Runda PP i MP Stary Kisielin

kurczechlopaki ale mnie nakrecacie  :D

jeszcze lame pytanko co do tego numeru startowego, wybieram go na miejscu? oni daja ten numer juz z bialym tlem ?

32

Odp: II Runda PP i MP Stary Kisielin

Wybierasz sobie jaki jest wolny i najlepiej przygotuj sobie sam wszystko. Kup, wytnij, załatw cyferki i po kłopocie.

jakubek

33

Odp: II Runda PP i MP Stary Kisielin

Kurde, niezły czas, jak na jazdę bez przedniego hamulca:)

34

Odp: II Runda PP i MP Stary Kisielin

ja bym był wdzięczny jakbyście sobie wszyscy dopisali nr startowy w sygnaturce bo chciałbym wiedzieć kto jest kto i jakich czasów dotyczą Wasze komentarze

35

Odp: II Runda PP i MP Stary Kisielin

ziomalqs napisał/a:

kurczechlopaki ale mnie nakrecacie  :D

jeszcze lame pytanko co do tego numeru startowego, wybieram go na miejscu? oni daja ten numer juz z bialym tlem ?


tak dadzą Ci  :lol:  zapłaciłem 15 zł za dwie czarne 5 zamiast trzech zielonych  :lol:

36

Odp: II Runda PP i MP Stary Kisielin

rozumiem;p a jakie barwynumerow ma sie na PP? czarna cyfra na bialym tle?

37

Odp: II Runda PP i MP Stary Kisielin

ziomalqs napisał/a:

rozumiem;p a jakie barwynumerow ma sie na PP? czarna cyfra na bialym tle?

Wszystko jest w regulaminie który znajdziesz na [url]http://www.pzm.pl/motocykle_regulaminy/Supermoto[/url] Ale teoretycznie to nie ma znaczenia i każdy lata z jakim numerem chce i kolorystyką dowolną. Dlatego nie ma co się napinać takimi pierdołami :)

Materka napisał/a:

ja bym był wdzięczny jakbyście sobie wszyscy dopisali nr startowy w sygnaturce bo chciałbym wiedzieć kto jest kto i jakich czasów dotyczą Wasze komentarze

Zgodnie z pomysłem dodałem możliwość dodania numeru startowego do swojego profilu który będzie wyświetlany przy każdym poście. Zapraszam do uzupełniania danych :-) Jak wszyscy to wszyscy.

jakubek

38 Ostatnio edytowany przez Bart03 (2010-05-18 22:34:00)

Odp: II Runda PP i MP Stary Kisielin

Taka mała pierdoła- jeśli ktoś kto czyta tego posta, podnosił mój odpowietrznik- czarny z końcówką chrom (na 3gim winklu) to Proszę o kontakt Pozdro :P

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

39

Odp: II Runda PP i MP Stary Kisielin

Używaj lepszego kleju  :lol:

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

40

Odp: II Runda PP i MP Stary Kisielin

jakub napisał/a:

Zapraszam do uzupełniania danych :-) Jak wszyscy to wszyscy.

a pana nr gdzie? :rolleyes:

41

Odp: II Runda PP i MP Stary Kisielin

Ja latam tylko przy weekendzie to się nie liczę ;-))

jakubek

42

Odp: II Runda PP i MP Stary Kisielin

Było Na co popatrzeć ;] Również Mam zdjęcia z całych zawodów :)