1

Temat: dynojet ktm

Witam.

Następującą sprawę mam. Potrzebuję wymienić w gaźniku w elceczwórce iglicę, przepustnicę i prowadnicę. Teraz pytanie jest takie. Czy da się te części kupić oddzielnie, czy może Dynojet ma w zestawie te elementy? Czy ktoś wie jak dorwać taki zestaw do mojego kata? Ogólnie za wszelkie ciekawe info będę wdzięczny.

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

2

Odp: dynojet ktm

w zestawach DJ są tylko dysze i iglica.

A jaki masz gaźnik?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

3

Odp: dynojet ktm

mikuni

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

4

Odp: dynojet ktm

Myślę, że nie ma co kombinować po prostu trzeba zadzwonić do najbliższego dilera KTM i spytać.
Ja osobiście zamawiałem tylko dysze i iglice do swojego gaźnika mikuni koszt za iglicę jakieś 30 pln
dysza główna jakieś 20pln. Można jeszcze zapytać w SUZUKI gdyż ten sam gaźnik był stosowany w DR650rs.
Z tego co udało mi się znaleźć na stronie dynojet to do mikuni BST-40 zestawu brak znajdziesz tylko do Keihin
ale i tak cie to nie ratuje ponieważ w zestawie są tylko dysze, iglicę i sprężyny. A co się dzieje z gaźnikiem?

5

Odp: dynojet ktm

Dzwoń do Krywulta z Aunera mają wsio, gdzieś nawet mam instrukcje co i jak się wymienia odezwij sie na gg/pw to Ci prześlę

SMR 505

6

Odp: dynojet ktm

no od aunera wszystko biorę, poprostu chcialem wiedziec czy mozna to kupic gdzie indziej i dowiedziec sie jak to jest z tymi dynojetami. Ale dzięki za info. Jutro dzwonie do aunera bo widze ze nie ma co kombinowac

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)