1

Temat: Mniejsza zebatka

Kupilem 13 zebow zamiast oryginalnych 15 do DR650 i po zalozeniu oryginalnego zabezpieczenie okazalo sie,ze zakrywa ono polowe wysokosci zebow.
Pytanie:
Czy w zestawie z mniejsza zebatka powinno byc mniejsze zabezpieczenie???

2

Odp: Mniejsza zebatka

Nie.
Dorób nowe? Dopasuj stare?

3

Odp: Mniejsza zebatka

czeko napisał/a:

Kupilem 13 zebow zamiast oryginalnych 15 do DR650 i po zalozeniu oryginalnego zabezpieczenie okazalo sie,ze zakrywa ono polowe wysokosci zebow.

To chyba jeden ze smieszniejszych postow na tym forum? :D

Wgrywam mapki do KTM'ów
tel: 797 237 537

4

Odp: Mniejsza zebatka

Co w tym smiesznego?
Tez bym sie posmial...

5

Odp: Mniejsza zebatka

stary , SM to sztuka improwizacji, jak nie masz tego czegoś w sobie to odstaw moto do serwisu...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

6

Odp: Mniejsza zebatka

ps. idz do najbliższego żelaźniaka i kup zawleczkę za 20 groszy pasującą do Twojego napędu.

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

7

Odp: Mniejsza zebatka

tegma napisał/a:

stary , SM to sztuka improwizacji, jak nie masz tego czegoś w sobie to odstaw moto do serwisu...

hahhah a tylko ja myślałem że tak dziaduje przy moich trupach i wszystko dorabiam i przerabiam  :D  widać wszczeliłem sie w rodzaj moto supermoto :cool:

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D