1

Temat: KLuczyk

Witam, od paru dni jestem szczesliwym posiadaczem CRF 450 . I jedna rzecz nie daje mi spokoju a mianowicie czy można jakoś dorobić / przełożyć od innego moto  stacyjke +kluczyk i to samo z korkiem paliwa czy można zrobic zamkniecie na kluczyk . Pozdrawiam

CRF 450 - SPRZEDAM

2 Ostatnio edytowany przez radzio (2010-05-09 14:39:16)

Odp: KLuczyk

Jak najbardziej można zastosować stacyjkę od innego motocykla. O korek bym sie nie martwił bo raczej z tym problemów nie ma, w sesie że jest niewielu amatorów sprośnych żartów.  :)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

3

Odp: KLuczyk

nie znam sie zabardzo na elektryce , jak by miał wygladac podłączenia... ? od jakiego motocykla stacyjka bylaby najlepsza?

CRF 450 - SPRZEDAM

4

Odp: KLuczyk

Ja u siebie nie mam stacyjki ino porządny łańcuch Abusa i blokada do niego :cool:


yo

5

Odp: KLuczyk

w exc tez stacyjki nei było i teraz jest . nie wiem jak ma sie do teog crf . ale nie masz tam elektrycznego rozruchy wiec  stacyjka  wystarczy ze bedzie pełniłą role zwieracza obwodu masy  w module... czyli po polskiemu  musisz dostac stacyjke która bedzie jednym ze styków zamykac obwód  jednym wyksciem do masy motocykla drugim do kabla który słuzy do gaszenia moto i po sprawie

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

6

Odp: KLuczyk

ja w WR montowałem taką :   [url]http://www.allegro.pl/item1015683988_stacyjka_motocyklowa_yamaha_dt_125_175_xt_500.html[/url]

7

Odp: KLuczyk

a nie mozna gdzies zamontowac zwykłego pstryczka elektryczka ktory by odcinał zapłon i go gdzies schowac?
w tym rodzaju motocykla dodatkowym zabezpieczeniem jest to ze nie odpali go zwykły "dresik"

[url]http://picasaweb.google.pl/marszalkowicz.bartosz[/url]

8 Ostatnio edytowany przez SFMario (2010-05-09 22:11:09)

Odp: KLuczyk

NO ja mylse dodatkowo zeby zrobic wyłacznik , żeby odcinał zapłon bezpośrednio na cewce.
Chociaż z drugiej strony tak jak @bart248 mówi, byle wsioch czteropaka nie kopnie  :lol:

yo

9

Odp: KLuczyk

hanskloss , i jak ja podpiołes?

CRF 450 - SPRZEDAM

10

Odp: KLuczyk

prosto , wymontowałem orginalny włącznik-guzik i dwa przewody dające napięcie na całość wpiąłem w tą stacyjkę (tylko 2), w CRF jeśli nie X o niemasz baterii więc sugerowałbym wpiąć się w któryśrzewód modułu albo po prostu w zasilanie cewki

11

Odp: KLuczyk

ahaa, gadalem z kolega i mi to zrobi :) zeby nie zakładać nowego tematu chaiłbym sie dowiedzieć jak jest z servisem CRF ? Co ile nalezy wymieniac olej itp.... ? Dodam ze motorem jezdże tylko po mieście

CRF 450 - SPRZEDAM

12

Odp: KLuczyk

pytanie wersja X czy R ??

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"