1

Temat: Salve Panowie Bracia!

Może uda się pewnego dnia wspolnie polatac, o ile was dogonie na moim watpliwej mocy ogierze... :lol: huska sm 125s :D

2

Odp: Salve Panowie Bracia!

siema, skąd jesteś?

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

3

Odp: Salve Panowie Bracia!

A witaj!

4

Odp: Salve Panowie Bracia!

Siema

motoslide.com

5

Odp: Salve Panowie Bracia!

Deszczowiec napisał/a:

siema, skąd jesteś?


Warszawa Włochy

Dzieki za mile powitanie :cool:

6

Odp: Salve Panowie Bracia!

hatszepsut napisał/a:
Deszczowiec napisał/a:

siema, skąd jesteś?


Warszawa Włochy

Dzieki za mile powitanie :cool:


chyba cie kojaze masz niebieska huske ja ursuscity siema:)

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

7

Odp: Salve Panowie Bracia!

Coz...ja tam żadnej w okolicy niebieskiej nie widzialam...moja w kolorze czerwono-bialo-czarnym, sasiedzie ;)

8

Odp: Salve Panowie Bracia!

Cześć włoszczyzna górą

9

Odp: Salve Panowie Bracia!

to jak Warszawa Włochy to dawaj na terrory i nie ma migania :mad:

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

10

Odp: Salve Panowie Bracia!

Na poczatek to moge co najwyzej siac terrorek, toc to byloby przerabane zmuszac sie zeby dotrzymac mi kroku :lol:
Jak sie wprawie przyjade na pewno, teraz ewentualnie na drobny sparing sie moge umawiac :D

11

Odp: Salve Panowie Bracia!

Nie muszę cisnąć 160 km/h, spokojną przebieżkę zrobimy ;)

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

12

Odp: Salve Panowie Bracia!

siema! Widzę że razem możemy katować innych bzyczącym dźwiękiem wydobywającym się z małego dwusuwa :D Mam DT125X i jestem z Mokotowa, musimy się ustawić na jakieś latanie a potem z chłopakami na bardziej dojrzałych supermotkach, jak nam uciekną to zawsze raźniej bo zostaniemy we dwójkę ;]

13

Odp: Salve Panowie Bracia!

to kiedy jeździmy? :cool:

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

14

Odp: Salve Panowie Bracia!

Skoro Włochy to bongiorno  :D

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

15

Odp: Salve Panowie Bracia!

Od przyszlej srody jestem zwarta i gotowa ;)
Tylko obiecajcie, ze nie bedziecie do mnie mowic "babciu" :D