1

Temat: Co powiecie o tej DR-Z

Jak w temacie, wyraźcie swoją opinię na temat tego sprzętu [url]http://allegro.pl/item1007983706.html#gallery[/url] . Czy warto jechać oglądać, a może ktoś już go widział.

2

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

Mi sie podoba , jeszcze dwa zestawy plastików , fajna zmyłka:P
Musisz jechac obejrzec zobaczyć co i jak silnik itd.  ;)

motoslide.com

3 Ostatnio edytowany przez hacker33 (2010-04-28 21:38:56)

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

Jest to wersja S zrobiona na SM.

Moto ma bardzo fajne i drogie dodatki (poczynając od śrubek, kończąc na kompletnym wydechu) ale jest też starym motocyklem o już większym przebiegu.
Jeżeli silnik pracuje tak jak powinien to uważam, że warto wziąć tą maszynkę....choćby na części :P

PS. dojrzałem, że korek wlewu paliwa jest kombinowany - na pewno nie zamyka się już kluczyk

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

4

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

moim zdaniem rocznikowo wart nie wiecej niz 10 tys

5

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

Rocznikowo to się zgadza, ale czy nie nadrabia częściami?
I zasadnicze pytanie, czy opłaca się go wziąć jeśli mechanicznie okaże się OK?

6

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

Opłaca się jak zaplacisz 11k zł max, a nie ponad 12

KTM lc4 640 SM SPRZEDANY :( /// obecnie 100% Retro WSK 125 made in Świdnik na dojazdy do sklepu po bułki:)

7

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

Opłaca się i nie. Ma dodatki których sam nigdy nie kupisz.
Ale taki rok i taki przebieg to powoli skarbonka - sądzę, że do wymiany będą tak po troszku przewody hamulcowe, wspomniany korek paliwa, nie wiadomo jak klocki, rozrząd, sprzęgło itd.
Aczkolwiek jeżeli koleś wymienia wszystkie śrubki od silnika to chyba przy okazji jakiegoś serwisu.
Na biednego nie wygląda.

Niestety wiadomo, że dodatki nigdy się nie zwracają przy sprzedaży motocykla i mało kto na nie patrzy.
Więc nie powinno się robić wysokiej ceny bo ma fajny wydech.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

8

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

za 2003rok anglika zaplacilem 9,5k naped prawie nowy opony tez wszystko tip top wymienialem tarcze z przodu i oplaty wiecej niz 11k raczej nie. A NIE LEPIEJ WERSJE E ? :D

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

9

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

Jak ma 13 tys km to powoli zaczyna byc skarbonka? :) No bez przesady. Wg serwisowki to sa zaledwie 2 wymiany oleju od nowosci i polowa drogi do kontroli luzow zaworowych. Moja DRZ ma cos kolo tego przebiegu i poki co nie zanosi sie na remont silnika.

Co do pytania autora, jakos wersja S najmniej do mnie przemawia. Jest to kompilacja wad wersji E (zawieszenie enduro zamiast supermoto) i SM (ciezsza, mniejsza moc) czyli wg mnie najgorszy wybor. Jak masz budzet w wysokosci ceny motocykla z tego ogloszenia i zalezy ci na zadbanym i ladnym egzemplarzu to szukaj SM a jak wali cie wyglad to szukaj jakiejs DRZy w wersji E przerobionej na SM i napewno bedziesz zadowolony. Zawsze to ponad 20% wiecej mocy w lzejszym opakowaniu.  :)

10 Ostatnio edytowany przez hacker33 (2010-04-28 23:43:13)

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

Jedna uwaga - motocykl ma licznik w mph.
Niech się wypowiedzą znawcy - czy jeżeli moto jest z UK, to można zmienić z mph na km prędkościomierz. A jak wygląda sprawa przebiegu całkowitego - pokazuje w milach czy kilometrach?
Bo wydaje mi się, że moto ma nie 13000km a 13000 mil.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

11

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

jakis czas temu zaglądalismy w mojej i wszystko jest tip top jesli chodzi o regulacje zawrów nie była konieczna mam 13,100mph czyli jakies 21tysi przelotu

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

12

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

Bico zgadzam się - ale pytanie czy opłaca się dać 12,5 tys za moto z 2002 roku co ma przebieg 21000km?
Czy lepiej dać 14klocków za rok 2005-7 i przebieg 7000km?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

13

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

hacker33 napisał/a:

Jedna uwaga - motocykl ma licznik w mph.
Niech się wypowiedzą znawcy - czy jeżeli moto jest z UK, to można zmienić z mph na km prędkościomierz. A jak wygląda sprawa przebiegu całkowitego - pokazuje w milach czy kilometrach?
Bo wydaje mi się, że moto ma nie 13000km a 13000 mil.

hmm własnie mi sie przypomnialo i jutro to musze rozkminic jak przekręcam patyk to na moment podswietlają  sie na zegarze ikonki kmh i mph czyli licznik angielski ma opcje na kmh?

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

14

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

hacker33 napisał/a:

Bico zgadzam się - ale pytanie czy opłaca się dać 12,5 tys za moto z 2002 roku co ma przebieg 21000km?
Czy lepiej dać 14klocków za rok 2005-7 i przebieg 7000km?

NIE OPŁACA SIE!!! nawet z takimi dodatkami nie zaplaciłbym wolałbym juz typowego sm

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

15

Odp: Co powiecie o tej DR-Z

my tu tak sobie piszemy a może sprzedający monitoruje i zaraz nam pojedzie po rajtach  :D

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D