1

Temat: Supermoto wyszukiwaczka

[url]http://moto.allegro.pl/item990770170_supermoto_suzuki_dr650_igla_warto.html[/url]

Zna ktos to moto?
Ogolnie szukam czegos w granicach  7 tys o takich parametrach czyli pojemnosc no najlepiej coś w granicach 600 ze ze wzgledu na mniej wysylione silniki i mniej wymagajacy serwis .
Dr 650 , xr 600 , hmm xt 600 , ttr 600 no niewiem co jeszcze.

motoslide.com

2

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

Ci powiem ze przyzwoita :) widac ze ktos sie staral zrobic ja na glac

3

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

No napoczątku byłem do niej sceptycznie nastawiony ,ale coraz bardziej mi sie podoba , mam nie daleko wiec w weekend sie przejade obejrzec , a jak nie to boje sie czy nie zgrzesze i nie polece w crosidło , dzisiaj byłem strasznie podniecony po lataniu na nowym moto kumpla . Ktm exc 125 kurna 40 km 100 kilo wagi no w terenie moc nie do przerobienia wariatka straszna jeszce silnik 2t to juz wogole nic nic i nagle sruuuu ni z gruchy ni pietruchy guma pomiedzy porzeczkami haha , tyle że mało praktyczne jak dla mnie, ale pobawić sie idzie  ;)

motoslide.com

4

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

Barteksm napisał/a:

a jak nie to boje sie czy nie zgrzesze i nie polece w crosidło

zgrzeszysz.

5

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

Wiem boje sie tego , dlatego chce zostac przy sado maso :)

motoslide.com

6

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

No, długa zima zbiera teraz owoce. Ochłoń troszke i myśl racjonalnie zeby nie kupić pierwszego lepszego sprzynta.  :) Dobrze radze  :)  Zgrzeszyć łatwo, a te przewinienie zalicza sie do ciężkich. :D

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

7 Ostatnio edytowany przez SFMario (2010-04-19 23:26:18)

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

Ła to?

[url]http://moto.allegro.pl/item1000600008_yamaha_tt_600_supermoto_sm_1996r.html[/url]

Z dr mam złe doświadczenia-ciężka no i zawór wpadł z  wizytą do tłoka w kumpla sztuce.

yo

PS przypomło mnie siem że hubercik z forum ma do zgonienia swoją husqe. Jest po prostu Pimp My Ride.
Napisz do niego PW. Lub jak chcesz tela to napisz do mnie bo to ziom z parafii.

8 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-04-19 23:27:52)

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

Konkretnie ta tt mi sie nie podoba jakas taka , malowanie do bani , przednie klosz chyba zbity , hamulce tez jakies takie w aukcji pisze Wrocław , resjestracje jakies Wielkopolskie , a na samochodzie Grodzisk Mazowiecki (Mazowieckie) czepiam sie bo nadal tęsknie za xr , a Drki mam wmiare blisko wiec sobie oblukam ją.


Ale czekam na jakies wypowiedzi na temat tej dr juz wiele razy mnie zaskoczyliscie swoim sokolim wzrokiem , wiec moze i teraz:P

motoslide.com

9

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

Ale ma apsa z przodu co drastycznie poprawi kierowalność, sztywność, prowadzenie, czucie moto i szacun na kwadratach  :cool:

10

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

Dr'ka to malutka jest ;] Sam stałem przed wyborem albo LC4 albo SE. W SE nie spodobał mi się rozmiar moto. Siedzi się jak na komarku. LC4 to bydle przy SE. Do tego Suza spokojna jest. A KAT to jak sama nazwa wskazuje wariat jakich mało :lol:  Po przejażdżce LC4 wiedziałem czego chce. Ten silnik mnie po prostu powalił na kolana.

Wibrator LC4 ;]

11

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

Niewiem musze sie przejechac zobaczyć , nie potrzebna mi jest jakas straszna zpierdalaka bo ja cienki w uszach jestem :P

motoslide.com

12

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

A po drugie to nie kupiłbym tego moto. Po samych fotach mi się nie podoba. Przednia tarcza jeszcze od modelu poprzedniego. Rdza na kolektorze i osłonie. Malowana. Za 7tys ostatnio była ładna oryginalna SE w wersji oryginalnej wersji SM, którą sam miałem jechać oglądać.

Wibrator LC4 ;]

13

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

co to jest SE

motoslide.com

14 Ostatnio edytowany przez lukasz_vip (2010-04-20 00:16:24)

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

To moto z ogłoszenia to SUZUKI DR650 SE. Motocykl produkowany od roku 96r jako następca DR650R i RE. Silnik zaprojektowany całkiem od nowa. Nie szarpie na niskich obrotach. Cylinder pokryty nicasilem. Przebieg 100tys przy dobrym traktowaniu jest do osiągnięcia. Nowe zawieszenia. Mokra miska olejowa. Przednia tarcza 300mm. Miałem wcześniej jeszcze DR600R z roku 89r. A ogólnie forum suzukidr.pl to mój drugi dom :D

Wibrator LC4 ;]

15

Odp: Supermoto wyszukiwaczka

a jest jeszcze na allegro?

motoslide.com