1

Temat: Ślizgacz łańcucha do DRZ

Czy ktoś z was stał już przed kupnem nowych ślizgaczy łańcucha do DRZ? Chodzi o ten pod wahaczem przy tylnej zębatce jak i ten przy przedniej.
Jakie są ceny takich elementów i gdzie je można kupić albo inaczej czy na polskim rynku są jakieś inne oprócz oryginałów?

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

2

Odp: Ślizgacz łańcucha do DRZ

Hacker33 jutro będę dzwonił do olka w sprawie reglera więc zapytam też o ślizgi  :)  zapodam na forum ..

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

3 Ostatnio edytowany przez SmX (2010-04-20 08:42:35)

Odp: Ślizgacz łańcucha do DRZ

SmX napisał/a:

Hacker33 jutro będę dzwonił do olka w sprawie reglera więc zapytam też o ślizgi  :)  zapodam na forum ..

Ślizgów u Olka w BB nie ma :( Reglerów też ;(((( ale mam pomysła :) mam wachacz z mojej RM podpasuje śliżgi czy pasują! bo do RM kupisz bez problemu u Olka są!

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

4

Odp: Ślizgacz łańcucha do DRZ

Nie wiem czy Wam pomoze, ale kupowalem w MotoX od reki slizgacz, co prawda do YZ.

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

5

Odp: Ślizgacz łańcucha do DRZ

A wiec z RM całkiem inny ślizg :(

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D