1

Temat: Klasa S1 a OPEN

Cześć, chciałbym się dowiedzieć czy bardzo różnią się umiejętności zawodników w klasie OPEN od S1, czy warto się pakować w S1 czy lepiej od razu kupić sobie maszynę do OPEN, czy początkujący da rade zajmować przyzwoite miejsca w klasie OPEN na Husqvarnie SM 510 R :cool:

2

Odp: Klasa S1 a OPEN

Dla początkujących jest puchar kolego. Można dać tam sobie radę nawet 250 jak się umie jeździć :)

www.propitbike.pl

3

Odp: Klasa S1 a OPEN

250 to na 100% nie bo za słaba dla mnie, ja się nie cackam i nie mam kasy żeby wymienić za sezon na 450-510 poza tym nie ma Husqvarny 250 :cool:

4

Odp: Klasa S1 a OPEN

Przejeździłem zeszły sezon w Pucharze ( nie Mistrzostwach jak deklarujesz) 250 ccm nie husqvarna tylko kawą i byłem 4 w 250 i 5 w otwartej ;)

www.propitbike.pl

5

Odp: Klasa S1 a OPEN

"Nie mow chop"
"wiecej pokory bracia wiecej pokory"(SOCHO)

motoslide.com

6

Odp: Klasa S1 a OPEN

jeżdżą w ogóle początkujący w klasie open?:)

7

Odp: Klasa S1 a OPEN

w Pucharze Polski tak

motoslide.com

8

Odp: Klasa S1 a OPEN

na jakich maszynach mniej więcej  :cool: ?

9

Odp: Klasa S1 a OPEN

Socho napisał/a:

na jakich maszynach mniej więcej  :cool: ?

Na maszynach supermoto :lol:

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10

Odp: Klasa S1 a OPEN

Nie należy mylić klasy OPEN (Mistrzostwa Polski) z OTWARTĄ (Puchar Polski, amatorskie). IMO łatwiej zając dobre miejsce (więcej motocykli, mocniejsze cięższe maszyny które można robić jak się potrafi) w klasie otwartej niż w klasie 250 (w klasie 250 mogą startować maszyny max 250 2T i 450 4T).

jakubek

11

Odp: Klasa S1 a OPEN

czemu niby PP to amatorska jak zawodnicy z MP tez tam startują hm?

12

Odp: Klasa S1 a OPEN

wiem ze nie ten temat ale co lepiej wybrać 450 czy 510? nie mogę się zdecydować  pomóżcie, jestem zagubiony, sezon się rozpoczyna a ja nadal nie mam moto :cool:

13

Odp: Klasa S1 a OPEN

to tylko i aż 60ccm ;p 510 mocniejsza troche wiadomo

450 będziesz mógł tu i tu a 510 tylko OPEN

decyzja należy do ciebie:)

14

Odp: Klasa S1 a OPEN

Socho napisał/a:

wiem ze nie ten temat ale co lepiej wybrać 450 czy 510? nie mogę się zdecydować  pomóżcie, jestem zagubiony, sezon się rozpoczyna a ja nadal nie mam moto :cool:

Bierz Litra  :D  510 szybko ci się znudzi  :cool:

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

15

Odp: Klasa S1 a OPEN

450 może jechać też w otwartej! Bierz mniejszą.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"