1

Temat: bagnet LC4

Witam Panowie, potrzebuje rady w sprawie mierzenia poziomu oleju. Otóż motor kupiłem po ślizgu, lewa obudowę miał przytartą. Własnie przy owym bagnecie.  Przy pierwszej wymianie oleju wlałem 2.1, 06 w rame reszta w silnik. I bagnet orginalny suchy. Mierzyłem każdym sposobem : po jeżdzie, przed, wkrecając na maksa . Nerw mnie chwycił i na tokarce ze znajomym zrobiliśmy nowy bagnet (Z GWOŻDZIA). Na nim zrobiłem skalę i polegam teraz na niej.   Partyzantka niezła. Pytanie mam do was czemu na tym niby orginalnym bagnecie nie mozna zmierzyć stanu oleju, te 0.6 zostaje w ramie? To jest model z 1999roku  wersja six days.

2

Odp: bagnet LC4

snadek napisał/a:

Witam Panowie, potrzebuje rady w sprawie mierzenia poziomu oleju. Otóż motor kupiłem po ślizgu, lewa obudowę miał przytartą. Własnie przy owym bagnecie.  Przy pierwszej wymianie oleju wlałem 2.1, 06 w rame reszta w silnik. I bagnet orginalny suchy. Mierzyłem każdym sposobem : po jeżdzie, przed, wkrecając na maksa . Nerw mnie chwycił i na tokarce ze znajomym zrobiliśmy nowy bagnet (Z GWOŻDZIA). Na nim zrobiłem skalę i polegam teraz na niej.   Partyzantka niezła. Pytanie mam do was czemu na tym niby orginalnym bagnecie nie mozna zmierzyć stanu oleju, te 0.6 zostaje w ramie? To jest model z 1999roku  wersja six days.

Może po prostu miałeś bagnet od LC4 bez oliwy w ramie i dlatego nie było widać na skali.

3

Odp: bagnet LC4

nie znam KTM ale wiem że się odpowietrza układ po wymianie oleju i może w tym problem, tu jest opis :
[url]http://www.advrider.com/Wisdom/GuidetochangingtheoilonanLC4.pdf[/url]

4

Odp: bagnet LC4

Przy ponownym zalaniu oleju i odpowietrzeniu nadal  był suchy . Może któryś z kolegów by zmierzył w swojej LC4 ile cm ma bagnet?

5 Ostatnio edytowany przez lukasz_vip (2010-04-12 15:57:02)

Odp: bagnet LC4

Było kilka wersji bagnetów z tego co wiem. Zaraz luknę w serwisówkę. A swój bagnet mogę zmierzyć dopiero w sobotę. No i jakoś nie przypominam sobie wersji SIX DAYS z 99 roku. Serwisówka podaje dla roku 99 długość bagnetu od nakrętki (od dołu nakrętki) do kreski 93mm. Według serwisówki mam ten sam bagnet w swoim LC4.

Wibrator LC4 ;]