31 Ostatnio edytowany przez rodman (2010-04-08 16:09:38)

Odp: Kupno DRZ

Wszystko się da ale czy jest sens?
wersja E w stosunku do pozostałych wersji z silnika to ma tylko inne wałki i inny moduł zapłonowy, róznice są w innych podzespołach ale o tym mozesz poczytać w innych postach, wałkowane to było kilka razy ( albo tu [url]http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=84848[/url]   - jedyne 128 stron :)


Wydaję mi sie ze wersja E nie była tak długo produkowana (2010), pewności nie mam mogę sie mylić

DR-Z 400ESM sold

32

Odp: Kupno DRZ

To będzie dobra lektura na noc :)

33

Odp: Kupno DRZ

Nie no jest wiecej roznic, zeby uzyskac takie same parametry silnika. Inne sa walki, modul, gaznik, uklad wydechowy, airbox, troche inny uklad chlodzenia. No i sam motocykl w wersji SM jest ciezszy a to tez wplywa na osiagi.

34

Odp: Kupno DRZ

młody85 napisał/a:

No w sumie żyjemy w Polsce można było się tego spodziewać  :D  A da się przerzucić silnik z E do SM bez żadnych komlipakcji czy jednak to jest inna jednostka inna elektryka itp. itd.

ja bym raczej w drugą stronę kombinował: czyli zawieszenie od SM do E przełożył no i jeszcze pompę hamulcową tak byłoby prościej moim zdaniem.

- Jeśli dziekan nie odwoła swoich słów do  jutra to wypierdalam z tej uczelni
-- A co takiego powiedział dziekan??
- "Wypierdalaj z tej uczelni!!"

35

Odp: Kupno DRZ

Nie no jest wiecej roznic

mowa była tylko o silniku :)

DR-Z 400ESM sold

36

Odp: Kupno DRZ

DRZ nie ma poprostu homologacji na UE, dlatego jej tu nie sprzedają, a jest produkowana cały czas...

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

37 Ostatnio edytowany przez hacker33 (2010-04-09 10:32:44)

Odp: Kupno DRZ

Jeżeli ktoś chce zrobić przekładkę E do SM to potrzebuje:

Kompletny silnik wraz z gaźnikiem, linki gazu, airbox ( można przerobić swój standardowy tzw. 3x3 ) i układ wydechowy który w E ma większą średnicę.
Elektryka może zostać z wersji SM.

Wsadzasz i jedziesz.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

38

Odp: Kupno DRZ

Hmm jednak albo kupię już zrobioną albo będę jeździł SM a jak się sianka nazbiera to będę myśleć :)

Choć pomysł od Bondka mi się bardziej podoba żeby tylko zawias przełożyć i pompe od hebli

39

Odp: Kupno DRZ

młody85 napisał/a:

Hmm jednak albo kupię już zrobioną albo będę jeździł SM a jak się sianka nazbiera to będę myśleć :)

Choć pomysł od Bondka mi się bardziej podoba żeby tylko zawias przełożyć i pompe od hebli

Zawias + koła. Chyba, że chcesz zawias SM i koła enduro.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

40

Odp: Kupno DRZ

nie no pomyłka zawias + koła tak jak piszesz

41

Odp: Kupno DRZ

[url]http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1762463[/url] te moto jest bez prawa rejestracji a da w ogóle się takie cos obejść albo przywrócić prawo rejestracji??

42

Odp: Kupno DRZ

Mamy w salonie używkę SM Rok prod.2007, hanbary, leovince biało niebieski 14800 zł brutto ( nie lichy), również nowe DRZ-400 w wersji E może być z homologacją 23000 zł brutto Zainteresowani: Free&Fun 0223111144 Łukasz vel.Broda

Hej, zróbcie tutaj miejsca z deka, bo będę zaraz tańczył breka

43

Odp: Kupno DRZ

W polsce da sie wszystko sam myślałem nad tą za 8,5 tys ale narazie cała kase pożyczyłem dla ojca  a taka podpowiedz sam tak chcialem robić ale kasa to kupujesz tą masz światła itp zdejmujesz tabliczke znamionowa kupujesz za 1tys rame z papierami z dr 350 do drz400 tabliczne znamionowa od 350 i se śmigasz spokojnie

Hero Majestic Ankur--->Derbi Senda Xtreme R--->Lifan Cross 125--->Mz Etz 250--->Ktm Egs 360--->Kawasaki Zr7--->Gas Gas EC 300  2006 & Kawasaki Zr7s 2004

44 Ostatnio edytowany przez mrowka (2010-04-16 14:06:35)

Odp: Kupno DRZ

tu masz dwie sprowadzone przecenione drz 400
[url]http://www.bikemaster.pl/?m=motor&start=100&status=[/url]

45

Odp: Kupno DRZ

Tą firmę można polecić, Davopl z ogólnopolskiego kupił od nich DR-Z 400 E z zaje*istym wyposażeniem dodatkowym, jest teraz na allegro [url]http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1602748[/url]

Fajne sprzęty mają, pamiętam WR 426 jaką mięli... jak nowa. Tak btw posiadają fajną CR 500  :cool: