1

Temat: Czołem!

Dobry zwyczaj nakazuje przywitać się, zatem witajcie!
Na Wasze forum zaglądam od dłuższego czasu, co poskutkowało kupnem nowej maszyny. Wesoło tu i kulturalnie, a to dobry wyjątek. Od lutego jestem dumnym posiadaczem DRZ K5 i bardzo sobie chwalę. Bo to kawał dobrego motóra.
Można mnie objechać w Warszawie :D

Pozdrawiam!

drz

2

Odp: Czołem!

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

3

Odp: Czołem!

Rozumiem że DRZ SM?
A tak to "Witojcie" :D

[url=http://www.night-race.pl/index.php?ref=23007][img]http://www.night-race.pl/images/baner.png[/img][/url]

4

Odp: Czołem!

Cześć!
Każdy kto ma DRZ jest dumnym człowiekiem :D

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

5

Odp: Czołem!

Witaj. :)

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

6

Odp: Czołem!

cześć

TM

7

Odp: Czołem!

witamy w klubie miłośników DRZ

8

Odp: Czołem!

witam

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

9

Odp: Czołem!

Siemano!! ja też przez forum popełniłem DRZ-te :D

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

10

Odp: Czołem!

Siema. Wpadaj na ustawki, im nas więcej tym lepiej.  :)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

11

Odp: Czołem!

Odpowiadając wszystkim razem i każdemu z osobna: fajnie będzie was poznać! W kupie siła, jak mówią :D
Używająć nomenklatury Hackera, moja SuperSuka przyjechała od Japończyków jako supermoto i chyba nie będę jej nigdy karać kołami enduro, ale kto wie... Dozbierać na rasowego brudasa do lasu narazie jest niemożliwością hehe.

SmX - coś mi się wydaje, że jest cała masa ludzi zaglądająca na to forum, ale nie zabierająca głosu, którzy po przeczytaniu kolejnego postu spięła pośladki i wyłożyła ostatnie uciułane grosze na Super Motór.

Zatem apel: UJAWNIJCIE SIĘ hehe!

drz

12

Odp: Czołem!

Karac kolami enduro? Przeciez to dla niej nagroda. Za dobre sprawowanie wypuszczasz ja z betonowej dzungli na przepustke  :lol: Moja DRZ nie narzeka!

13

Odp: Czołem!

PeKaWu napisał/a:

Karac kolami enduro? Przeciez to dla niej nagroda. Za dobre sprawowanie wypuszczasz ja z betonowej dzungli na przepustke  :lol: Moja DRZ nie narzeka!

Niczym ptak z klatki! True! :)
Pytanie tylko, czy polubi kersiera i 100 bar pod pachami? lol

drz

14

Odp: Czołem!

Siema
Widze , ze warszawa stała sie wylęgarnią sm ostanimi czasy.

motoslide.com

15 Ostatnio edytowany przez dukeSebo (2010-03-26 13:35:43)

Odp: Czołem!

Terror na mieście plus nasze wydechy... jak widać przyczyniają się do popularyzacji SM w tym kraju hehe... przynajmniej w Wawie ;) W ślad za nami pójdą inni a SM zaleje caaaały kraj  :D

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR