1

Temat: jakie moto kupić????????

Witam. Mam pytanie do doświadczonych riderów. Jakie kupić moto? Posiadałem Rieju mtx 125 z silnikiem od yamahy 4t. Sprzedałem a teraz mam dylemat co kupić bo sam nie wiem. Pomózcie.

2

Odp: jakie moto kupić????????

Z Twojego strasznie rozwlekłego opisu wynika że idealna będzie dla Ciebie Yamaha R1.

jakubek

3

Odp: jakie moto kupić????????

Się śmiej.
Dzisiaj był istny wysyp różnej maści er jedynkowców  :lol:
Obowiązkowym strojem była skóra, dżin, biała skarpeta i adek na nodze.
Ja pierdole-świat się pomylił  :(


Co do pytania kolegi to po 125 wszystko będzie za mocne.
Napisz co chcesz i do czego mniej więcej, chociaż skoro piszesz na tym portalu to można wnioskować ze celujesz w SUMo.


yo

4

Odp: jakie moto kupić????????

CR 500  :D a tak poważnie to ile oblatałeś na hiszpanie ? ja z rieju przesiadłem się na suke rm 125 teraz szykuje się na WR 426  :D

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

5

Odp: jakie moto kupić????????

grzyb1990 napisał/a:

Witam. Mam pytanie do doświadczonych riderów. Jakie kupić moto? Posiadałem Rieju mtx 125 z silnikiem od yamahy 4t. Sprzedałem a teraz mam dylemat co kupić bo sam nie wiem. Pomózcie.


oj kolego,

1.Fundusz
2. Doświadczenie, od kiedy jezdzisz itp
3. W co celujesz? A bardziej na co- asfalt, las, to i to? Supermoto?
4.Wiek i czy masz prawko

6

Odp: jakie moto kupić????????

ja bym się przesiadł na 125 ale 2t lub 250 4t bo to duży skok jest ze 125 4t na jakieś duże moto  takie jest moje zdanie

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

7

Odp: jakie moto kupić????????

ja jeździłem na 125 4t i przesiadka na 600 od razu. Zalezy od czlowieka, moze jakis prO jest to da rade na jakies wieksze SM tez ;)

8

Odp: jakie moto kupić????????

Może Rieju Marathon 250/450 i zrobić na supermoto? :)

9

Odp: jakie moto kupić????????

kupcie sobie skuter koniecznie chinski .
koniec tematu :mad:

motoslide.com

10

Odp: jakie moto kupić????????

No BARTEKSM inteligentna odpowiedz no poto forum jest nie? :)

Pracuję i żyję w Polsce dzięki bogu i rodzicom  było mnie stać na SX 520  :D  i na pamiętne REJU ...o i rinkon 680 .. to dzięki rodzicom i sąsiadce :D

11

Odp: jakie moto kupić????????

Jest tez opcja szukaj, z samego ostaniego miesiaca powinnienes znaleźć z pięć podobnych tematów nie licz na to, że każdemu bedzie sie chiało co kilka dni pisac to samo bo "poczatkujacych" naprawde od poczatku roku na tym forum jest jak grzybów po deszczu i każdy ma takie same lub podobne pytania . ;)

motoslide.com

12

Odp: jakie moto kupić????????

Fajnie jak ktoś pyta większość z nasz chętnie podpowie i pomoże. Ale nie oczekujcie że będziemy do każdego pytania uruchamiali magiczną kulę dzięki której dowiemy się wszystkiego o potrzebach i uwarunkowaniach naszego użytkownika. Także zadawajcie pytania ale sensowne podawajcie jak najwięcej szczegółów które umożliwią dobór sprzętu bo tak możemy sobie insynuować całymi dniami i nic konkretnego z tego nie wyjdzie.

jakubek

13

Odp: jakie moto kupić????????

ja sie x xt124  przesiadłem na lc640 takze  jak ktoś nie jest "mietki siurek" to ogarnie system

suzuki ts50-->yamaha xt125x-->ktm lc4 SM HF-->ktm exc530sm-->ktm 450 smr :D

KTM the best fuck the rest

14 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-03-21 15:06:27)

Odp: jakie moto kupić????????

Pochwal sie lepiej 530 , a nie lc4  :P

motoslide.com

15

Odp: jakie moto kupić????????

a ja mam się zamiar przesiąść na wr 450 sm  ale poco te zbędne odpowiedzi :D

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA