1

Temat: Witam

Cześć mam na imię Marcin Jeżdżę na dt 125x mieszkam w kobyłce niedaleko warszawy  jakieś 17 km.  Mam zamiar pozadawać wam trochę pytań :D mam nadzieje że mi odpowiecie

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

2

Odp: Witam

siemka.

numer konta mogę Ci już przesłać jeżeli to wchodzi w zakres pytań.
uprzedzam też już kolejne: wpłacać możesz codziennie.
nie przejmuj się:)

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

3 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-03-16 17:29:33)

Odp: Witam

Cześć, nic mu nie mówcie  :lol:  !

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

4

Odp: Witam

Ok już pieniądze przesyłam : D

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

5

Odp: Witam

siema ;)

6

Odp: Witam

Cześć, jeśli jesteś zainteresowany sponsoringiem to ja też chętnie podam nr konta i możesz wpłacać nawet 2 razy dziennie... :lol:  :lol:  :lol:

7

Odp: Witam

cześć :)

TM

8

Odp: Witam

siemasz

ja wpłat na konto nie przyjmuję, ale nie przejmuj się, kiedyś zima się skończy.

pamiętam zimę '79
na alejach jerozolimskich był tylko jeden pas odśnieżony, a co jakiś czas porobione zakola, żeby samochody mogły się minąć, a ludzie i tak śmigali na sm

więc jak widzisz, nie ma co sie załamywać, w nocy też jest dzień!

pozdrawiam ;)

100% Supermoto

9

Odp: Witam

Spe3dy napisał/a:

siemasz

ja wpłat na konto nie przyjmuję, ale nie przejmuj się, kiedyś zima się skończy.

pamiętam zimę '79
na alejach jerozolimskich był tylko jeden pas odśnieżony, a co jakiś czas porobione zakola, żeby samochody mogły się minąć, a ludzie i tak śmigali na sm

więc jak widzisz, nie ma co sie załamywać, w nocy też jest dzień!

pozdrawiam ;)

co innego jak ma się złamaną noge :/

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

10

Odp: Witam

brakuje mi pare groszy do drzety wyśle ci numer konta na PW ok? :lol:

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

11

Odp: Witam

Witaj.
Uuu złamana noga to pewnie jeszcze mała rehabilitacja Cie czeka.
Też mi sie tak wydaje że Twój motocykl będzie się lepiej czuł pod moją opieką.  :lol:

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

12

Odp: Witam

Cześć

13 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-03-16 22:22:32)

Odp: Witam

Ściągaj jak najszybciej gips i to nie dla tego, że idzie wiosna tylko pod gipsem miesnie znikają w mgnieniu oka , a to wszystko wydłuza rehabilitacje , wiem bo 3 lata temu miałem awarie kolana , sciegna łekotki itd. niestety trafiłem na paproków ode mnie ze szpitala ktorzy wsadzili mi noge w gips od pachwiny do kostki , a skutki tego odczuwam do dzisiaj.

motoslide.com

14 Ostatnio edytowany przez Ponczo (2010-03-16 22:27:36)

Odp: Witam

Barteksm napisał/a:

Ściągaj jak najszybciej gips i to nie dla tego, że idzie wiosna tylko pod gipsem miesnie znikają w mgnieniu oka , a to wszystko wydłuza rehabilitacje , wiem bo 3 lata temu miałem awarie kolana , sciegna łekotki itd. niestety trafiłem na paproków ode mnie ze szpitala ktorzy wsadzili mi noge w gips od pachwiny do kostki , a skutki tego odczuwam do dzisiaj.

Ja mam dwie kości złamane piszczelową i strzałkową a więc gips mam nawet na udzie  w kwietniu mi go zdejmują " ale mam zamiar szybko wrócić na motor "   wygląda na to że nikłe szanse mam żeby w tym roku spróbować swoich sił w klasie 250 2t :/

HONDA CAMINO DX<-MAM/YAMAHA TDR 50<-MAM/YAMAHA DT 125X <------- SPRZEDAM/SUZUKI DR-Z 400SM CZARNA OWCA

15

Odp: Witam

Kurde gips to jest taka lipa jak pamietam to to był koszmar hahahaha gips od dupy do kostki nawet na kiblu nie mozna było dobrze usiąsc  :(

motoslide.com