1

Temat: Co myślicie crf450?

Siema chcialem zapytac czy zna moze ktos ten motorek i wogole czy sie opłaca itp?
[url]http://www.allegro.pl/item952038729_honda_crf_450_cr_450f_2006_supermoto_mxlife_1.html[/url]

czy moze lepiej cos takiego [url]http://www.allegro.pl/item950359012_ktm_smr_560_supermoto_2006_zarejestrowany_rarytas.html[/url] ?

2

Odp: Co myślicie crf450?

za taką kase powinieneś wyrwać lepszą hondzine i czy ja wiem czy ona taka fajna a co do tego kata to zajebista maszyna polecam osobiście gdybym dysponował taka gotówką brałbym go bez namysłu ps ta crf umywa się przy tym ktmie

3

Odp: Co myślicie crf450?

sam zamierzam kupić supermoto i od jakiegoś czasu obserwuje aukcje ta crf tkwi na allegro dobre pare i jakoś sprzedac sie nie chce

4

Odp: Co myślicie crf450?

Tą CRF to bum sobie odpuścił z dwóch powodów jeden cena za wysoka dwa jest od handlarze

www.propitbike.pl

5

Odp: Co myślicie crf450?

Z tamtych rejonów nie polecam ani moto a w szczególności samochodów...pierdzielona alfa romeo od handlarza! :(

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

6

Odp: Co myślicie crf450?

ktm juz sprzedany wiec dupa;/ w sumie wole crf, dzisiaj gadalem z kumplem co robi serwis w takich motorach sm itp to mowil ze crf zajebista maszynka malo awaryjna i jest naprawde mocna i lekka:D i mi sie jeszcze podoba ze ma 5giegow a ten ktm mial 6 troszke duzo jak na sm ale to moje zdanie :)
znalazłem taka moim zdaniem lepsza [url]http://www.allegro.pl/item942932294_honda_crf_450_cr_450f_2005_supermoto_mxlife_1.html[/url] co prawda tez od handlarza ale juz ma handbary, błotniczek sm i konkretna tarcza hamulcowa z przodu bo w tamtym jakies gowno male. Jak ktos ma podobne na sell to pisac bo kasa jest tylko czekam na konkretny motorek:D

7

Odp: Co myślicie crf450?

Gdzieś był temat o tym handlarzu z GUBINA. Ogólnie ktoś był niepocieszony, bo na zdjęciach wyglądało wszystko śiuper a po przejechaniu 400km okazało sie że padło totalne.

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

8 Ostatnio edytowany przez PeKaWu (2010-03-15 01:03:42)

Odp: Co myślicie crf450?

Swoja droga ciekawe po co ktos kupuje motocykl wyczynowy za prawie 40 tys. PLN no powiedzmy ze za ponad 30, rejestruje go a potem robi nim 42 motogodziny w ciagu 3 sezonow (powiedzmy ze motocykl sprzedal sie w 2007) czyli optymistycznie liczac 900 km na sezon a potem sprzedaje za niewiele ponad 1/3 kasy, ktora za niego zaplacil. Albo facet wyprowadzal go z garazu wylacznie po to, zeby rwac na niego lachony albo ma wszystkich potencjalnych kupujacych za idiotow. Rozwalaja mnie takie ogloszenia  :lol:

9

Odp: Co myślicie crf450?

Także wydaje mi się że te motocykle są z wyglądu odpicowane a stan techniczny... no cóż trzeba to sprawdzić... choć cena jak za te roczniki moim zdaniem mało atrakcyjna.

Mam prośbę do kogoś kto czyta tego posta.. coś mi się dzieje z PW- wiadomości dochodzą do mnie po jakimś czasie-późno( tak mi się wydaje) czy ktoś może mi wysłać wiadomość na PW i wpisać tam godz. o której wysłał, Dzięki ;)

Pozdro Bartek

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

10

Odp: Co myślicie crf450?

Z Gubina nie warto żadnego moto brać, na zdjęciach tylko ładnie wyglądają, sprzęty sprowadzane ostro zajeżdżane...

SMR 505

11

Odp: Co myślicie crf450?

Maniek kupił CRFe z Gubina ale nie był zadowolony. Niech sam się wypowie. :D  Kupił ją (tak mówił) by nie wracać na pusto do Wawy;)
Kurczowo trzymają się ceny, zero targowania. O stanie technicznym nie wypowiadam się, nie wiem nic o ich pochodzeniu. A to co wiem to jedynie niepotwierdzone plotki. 

Ps. Może ja zrobię dobrą cenę na mego szatana;) To by była ogromna ulga dla mieszkańców Warszawy... wypuszczenie jej w świat ;)

Nowe wcielenie CRFy - SPRZĘT DO TURYSTYKI :))))) Super Duke 990 "R"
CRF 450 "R" SM na prawdziwych a nie udawanych modach  44.68[kM] 71.14 [Nm] na kole... to są mody a nie dysze i filterek /
Yamaha XS 360 Cafe Racer 78 rok;) CR

12

Odp: Co myślicie crf450?

ja polecam ten motocykl [url]http://forum.supermoto.pl/topic14722-sprzedam-yzwr-450-zarejestrowana-2005.html[/url]  :D
Jakieś 2godzinki od B-B

Pozdrawiam
Piotrek #13
YZ450F SUPERMOTARD

13

Odp: Co myślicie crf450?

supermoto-poland napisał/a:

ja polecam ten motocykl [url]http://forum.supermoto.pl/topic14722-sprzedam-yzwr-450-zarejestrowana-2005.html[/url]  :D
Jakieś 2godzinki od B-B

to twoj moto?? jak tak daj gg do siebie

14

Odp: Co myślicie crf450?

dukeSebo napisał/a:

Maniek kupił CRFe z Gubina ale nie był zadowolony. Niech sam się wypowie. :D  Kupił ją (tak mówił) by nie wracać na pusto do Wawy;)
Kurczowo trzymają się ceny, zero targowania. O stanie technicznym nie wypowiadam się, nie wiem nic o ich pochodzeniu. A to co wiem to jedynie niepotwierdzone plotki. 

Ps. Może ja zrobię dobrą cenę na mego szatana;) To by była ogromna ulga dla mieszkańców Warszawy... wypuszczenie jej w świat ;)


A jaką masz maszyne ? i jak cena ?

15 Ostatnio edytowany przez maniek.o (2010-03-15 22:06:16)

Odp: Co myślicie crf450?

To ja byłem tym pechowcem co nabity został w butelkę przez Panów z Gubina  :( .
Co do stanu: Każde moto na fotach wygląda dobrze. Malowane dekle silnika. Zardzewiałe łańcuchy i zębatki na grubo spryskane smarem , aby nie było widać korozji. Na jakieś 15 motocykli jeden był ok . ale sprzedany już. Kupiłem i zapłaciłem za rok 2007 z możliwością rejestracji, a fizycznie otrzymałem 2005 r. którego nie można było zarejestrować w Polsce z licznymi usterkami.
Co do stanu technicznego widziałem co kupuję , mogłem nie kupować. Ale jak ktoś odmładza moto o 2 lata , to już nie fajnie. Generalnie nie polecam Gubina. 

Latałem na dukesebowej CRF osobiście . Jeden z najszybszych moto w naszej terrorystycznej bandzie.
Poza odstraszającym rokiem produkcji , wszystko GIT.