1

Temat: Alpinestars supermoto suit

Moim zdaniem dobra oferta:
[url]http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Alpinestars-S-Moto/SubProducts/34311-2271016-27[/url]

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

2

Odp: Alpinestars supermoto suit

Z tego co wiem masz taki sam, możesz coś o nim więcej powiedzieć  :cool: ?

3 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-03-09 22:32:03)

Odp: Alpinestars supermoto suit

Jest piękny i w ogóle super :lol:
Poważnie to mam taki kupiony jako używka. Niestety ze względu na pogodę jechałem w nim tylko 1 raz. Jest to jedyne kombi które przymierzałem i było mi dobre (rękawy itd). Kiedy szedłem na parking trochę się czuło ciasnotę (to jest moja pierwsza jednoczęściówka), jednak po zajęciu miejsca na moto - zapominasz że masz kombi na sobie. Super komfort i jednak poczucie bezpieczeństwa. Kombi jest mocno przewietrzane, cały przód jest perforowany, rękawy i nogawki częściowo też. Twarde ochraniacze na barkach i łokciach, miejsce na ochraniacz pleców, na biodrach jest sporych rozmiarów pianka ochronna i poszerzone pod ortezę lub inny oddzielny ochraniacz nogawki. Nie ma żadnego garba (można bez problemu stosować neck brace) i miejsca na slidery kolanowe, ale są one niepotrzebne. Podpinka jest wypinana do prania.
To tyle.
Pozdrawiam, gierwi

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"