1 Ostatnio edytowany przez luki55 (2010-03-06 01:09:47)

Temat: przestroga dla chcących kupic motocykl

witam chciałem wam przedstawić w skrócie moją przygodę dotyczącą wyjazdu po motocykl
mieszkam w lublinie a raczej okolicach a motocykl znajdował sie we włocławku 400 kilometrów ode mnie na allegro wypatrzyłem lc4 więc po negocjacjach ze sprzedającym umówiłem sie ze pojedziemy go zobaczyć dokładnie ten motocykl [url]http://moto.allegro.pl/item934308203_ktm_lc4_640_pilnie.html[/url] po drodze koleś  wydzwaniał 3 razy czy jedziemy po niego my zawsze potwierdzaliśmy.po 370 kilometrach nagle przychodzi sms przepraszam ale ktm sprzedany i koleś wyłączył telefon. po usilnych próbach dodzwonienia sie niestety sie nie udało.ale znalazłem kolesia dodzwoniłem sie do niego do pracy najpierw stwierdził ze odda pieniądze za paliwo potem oczywiście juz jednak nie. koleś to
andrzej sławiński
mieszka we włocławku na ulicy fredry a pracuje w focie na ulicy kruszyńska 25
przestrzegam wszystkich przed tym gościem ja zrobiłem 800 kilometrów na darmo

2

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

trafłeś na  niezłego klauna :/

3

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

Ładny skur...czysyn. Ale tak czasem bywa, ze sie trafi na takiego sprzedawce.

Osłony silnika do Suzuki DRZ 400, KTM 690, KTM 950/990

4

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

ale jechaliście go zobaczyć czy kupić? ja się w sumie nie dziwię że sprzedał, jeśli znalazł kupca. co nie zmienia faktu że gość jest ch... bo mógł powiedzieć wcześniej że jest też drugi chętny na motocykl i nie ma 100% pewności że moto jeszcze bedzie jak wy przyjedziecie...
sam miałem podobną sytuację, tyle że ja byłem tym pierwszym w tym przypadku. jechałem do wielunia z warszawy, kupiłem honde fmx650 i akurat jak podpisywalem papiery, to do gościa zadzwonił jakiś inny kupiec który mówił że dojeżdza na miejsce, a koleś mu powiedział że ja jednak byłem pierwszy i że moto już sprzedane... inna sprawa że potem moto sie okazało felerne ale na szczescie udalo mi się dogadać z poprzednim właścicielem że ma mi oddać pieniądze a ja mu motocykl.

100% Supermoto

5

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

luki55 napisał/a:

andrzej sławiński

Tragedia i tyle.

6 Ostatnio edytowany przez luki55 (2010-03-06 12:57:18)

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

Spe3dy napisał/a:

ale jechaliście go zobaczyć czy kupić? ja się w sumie nie dziwię że sprzedał, jeśli znalazł kupca. co nie zmienia faktu że gość jest ch... bo mógł powiedzieć wcześniej że jest też drugi chętny na motocykl i nie ma 100% pewności że moto jeszcze bedzie jak wy przyjedziecie...
sam miałem podobną sytuację, tyle że ja byłem tym pierwszym w tym przypadku. jechałem do wielunia z warszawy, kupiłem honde fmx650 i akurat jak podpisywalem papiery, to do gościa zadzwonił jakiś inny kupiec który mówił że dojeżdza na miejsce, a koleś mu powiedział że ja jednak byłem pierwszy i że moto już sprzedane... inna sprawa że potem moto sie okazało felerne ale na szczescie udalo mi się dogadać z poprzednim właścicielem że ma mi oddać pieniądze a ja mu motocykl.

jechalismy go kupic przez telefon  dogadalismy sie co do ceny jesli motocykl będzie ok dzień wczesniej  mówiłem do niego zeby nie było tak ze pojade na darmo zapewniał ze wszystko będzie ok.po drodze wydzwaniał czy jedziemy  bo on będzie musiał wyjsc z pracy no i niestety  pojechalismy na darmo zresztą nie robi sie tak jesli ktos jedzie 400 kilometrów bo to tez koszty dwa takie wyjazdy i juz ktos płynie na ładną kase

7

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

To jest przekorność losu nigdy moto które chcemy kupic nie moze byc 50 km od nas tylko na drugim koncu Polski ,300, 400 kilosów i weź jedz z dusza na ramieniu czy aby to nie lipa .

motoslide.com

8

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

luki no chyba że tak. wspolczuje w kazdym razie
ale tak jak bartek mowi... zawsze to, co akurat chcesz kupić, musi być po drugiej stronie polski ;)

100% Supermoto

9

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

Ja muszę po swoje moto jechać do Włoch  :o

10

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

Podepnę się pod temat [url]http://allegro.pl/item950977187_ktm_inny_super_duke_idealny.html[/url] czy to jest rocznik 2007?  :rolleyes:

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

11 Ostatnio edytowany przez gierwi (2010-03-15 20:25:08)

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

W każdym razie warto: 120 koni i 1 litr pojemności. A i nie przegap jazdy PRUBNEJ   :P

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

12

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

:o aaa o kur*wa  :P dawno juz niewidziałem czegos takiego  :lol:

motoslide.com

13

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

bueehehehehehheheheheehheheehehe :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  jaja jakieś:)

SMR 505

14

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

Skusiłbym się na nią bo w OPEN zrobiłaby furorę.... tylko ta cena  :(  :(  No cóż

Może któryś z was chłopaki...licytujcie :D

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

15 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-03-15 20:45:35)

Odp: przestroga dla chcących kupic motocykl

Tak to jest ta wersja na rynek blisko wschodni , dla szejków niby zwykły duke ale tak naprawy rozwiercony wkretarką do 999ccm przeogromna moc na kole 120 koni (rynek blisko wschodni 86 wielbłądów mechanicznych) ma w sobie wszystko podobno nawet wyszła limitowana edycja "666" która na prostej kreciła loda zawodnikowi .

motoslide.com