1

Temat: pomocy w zakupie

[url]http://allegro.pl/show_item.php?item=934554154[/url]

wlasnie dogaduje szczegoly transakcji- szybka podpowiedz- kupno tego sprzeta ma sens /chce za nia 13 tysiecy/ ale nie patrzac na cene?

bede wdzieczny za podpowiedz bo zalezy mi na szybkim zakupie-snieg topnieje:)

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

2

Odp: pomocy w zakupie

przepraszam moderatora za złe ulokowanie tematu, dziękuje za przeniesienie.

motocykl wlasciwie juz kupilem- powiedzcie tylko czy bede happy czy zaraz go bede musial sprzedawac?:)

chce zrywna, zabawke do krotkich przejazdow po miescie.
obiecuje granic stolicy nie przekraczac. amen:)

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

3 Ostatnio edytowany przez Socho (2010-02-27 19:32:42)

Odp: pomocy w zakupie

Wiem tyle że Husqvarna poniżej 2006 ma niebiesko żółte plastiki a w tym supermoto są biało czerwone

4

Odp: pomocy w zakupie

cenna uwaga. zdziwilem sie ze na bikepics nie trafilem na zaden sprzet w takich plastikach. ale widze ze i kolka sa pod kolor wiec moze ma to jakis sens.

sprzet ze szwajcarii sciagniety- wierze ze tam maksymalny dzwon jaki mogl byc to przy 40kmh;)

dziekuje

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

5 Ostatnio edytowany przez JACA (2010-02-27 22:08:29)

Odp: pomocy w zakupie

No popatrz a niedawno chlopakow z Toka pytalem o ta husqe :) Widzialem w zeszlym sezonie na serwisie u nich. Jak sie nie myle tak jak w aukcji - tlok i cos tam jeszcze. Podobno wlasciciel ma ta maszyne doinwestowana i szanuje. Niestety osobiscie nie slyszalem, nie jezdzilem. Widzialem tylko rozebrana. [url]http://www.tokamotor.pl/[/url] dzwon, pytaj, moze sie czegos dowiesz o ile juz nie jest Twoja.

6

Odp: pomocy w zakupie

wow!
i to jest dopiero szczyt wymarzonej pomocy haha:)
Właściciel zrobił przez tel okey wrażenie.

Jestem już umówiony po odbiór itp, ale zadzwonię do nich w poniedziałek.

Strasznie Ci dziękuje.

napisze tu co i jak.

100krotne dzięki

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

7 Ostatnio edytowany przez Crazy (2010-02-27 23:27:13)

Odp: pomocy w zakupie

Socho napisał/a:

Wiem tyle że Husqvarna poniżej 2006 ma niebiesko żółte plastiki a w tym supermoto są biało czerwone

Poniżej 2005. Do 2004 włącznie, szły żółte. Co przy 2002 roku, nie robi różnicy, ale z "dziennikarskiego" obowiązku koryguje. ;)

Crazy pozdrawia
#30
http://www.youtube.com/user/supermoto30

8

Odp: pomocy w zakupie

co prawda, moja huska jest identyczna jak ta, również z 2002 r, ale jest żólta. w mojej serwisówce , na pierwszej stronie są zdjęcia i podobno szła w 2002 czerwono biała... jest takie zdjęcie ale na żywo/ w internecie nie widzialem... dodam, że za swoją dałem 5500 zł + 2000 remont (korba, tłok, łozyska w silniku, oleje i inne g...) ale to było w październiku- wniosek kupuj po sezonie... :) ps. w tym moto wymiana oleju co 8 mh, trzeba na to uważać!!

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."

9

Odp: pomocy w zakupie

Socho napisał/a:

Wiem tyle że Husqvarna poniżej 2006 ma niebiesko żółte plastiki a w tym supermoto są biało czerwone

i czarno niebieskie takie wlasnie mam model 2004. Tez chciałem ten sprzęt kupić w 2009r. ale kupiłem to
[url=http://www.fotosik.pl]http://images41.fotosik.pl/250/9620a31ed2e96416med.jpg[/url]
ogólnie sprzęt zajefajny z tymi wymianami oleju nie tak do końca zależy czy po torze śmiga (co 3 mth) czy po mieście(1000km) tylko w mieście lubi się płyn zagotować bo nie ma wentylatorków na chłodnicach zresztą w instrukcji napisali ze korki to nie dla niego bo się zagotować możne

SM570R była a teraz???

10 Ostatnio edytowany przez Barteksm (2010-02-28 12:41:16)

Odp: pomocy w zakupie

Wiatraków nie zakładali , bo wyszli z założenia, że supermoto nie stoi sie w korkach  :D i mieli świętą racje :P

motoslide.com

11

Odp: pomocy w zakupie

Barteksm napisał/a:

Wiatraków nie zakładali , bo wyszli z założenia, że supermoto nie stoi sie w korkach  :D i mieli świętą racje :P

Dokladnie to ma zapierd... a nie stac w korkach

SM570R była a teraz???

12

Odp: pomocy w zakupie

Ale jak lubisz stać w korku to można chyba założyć wiatraczek z akcesoriów? U KTM i Husaberga mają takie cuda.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

13

Odp: pomocy w zakupie

gierwi napisał/a:

U KTM i Husaberga mają takie cuda.

W husqvarowni też mają :P

Husqa SM 450 R 08`, Husqa CR 250 82`,  Beta Zero 125 91`

14

Odp: pomocy w zakupie

ciao.

W środę odbieram!:)
strasznie się cieszę-

Sabek_d opowiedz o wrażeniach z użytkowania- po ilu kilometrach dupa odpada?:)
jak jest twardy zawias itp itd no i co byś zmienił z tego co w serii? heble dają radę- bo to dla mnie priorytet?

bo ze na kolo rwie z 3 to wierze:)

pozdrawiam i dzieki za pomoc

"Jak dla mnie możesz sobie ich k**** kupić nawet 15 i żadnego nie umieć odpalić"

15

Odp: pomocy w zakupie

Coś o gotowaniu wiem :) jak jechałem na Motomikołaje, a raczej stałem w GIGANTYCZNYM korku to non stop sie gotował :/

"Art. 54. Konstytucji RP:
1.Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów oraz pozyskiwania i rozpowszechniania informacji."