16

Odp: Prozaiczne pytania dotyczace wymiany oleju w drz

gierwi napisał/a:

Że co niby zrobili? Jak Tobie powiedzą że olej już wymieniony, to wymień go sobie jeszcze raz. Wiem że należy ufać ludziom, ale raczej nie bezgranicznie.

nie o to mi chodzi ! tak czy siak wymienie olej!  sprzęt niby chodzi jest ok ! ma prawie 40tys przelotu 02rok . chodzi mi czy to cos da jezeli zdecyduje sie na kupno to chciałbym zerknąć na te przeklęte sitko hehe czy wszystko jest tam ok czy to ma sens?

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

17

Odp: Prozaiczne pytania dotyczace wymiany oleju w drz

Nie wiem czy sprzedający się zgodzi na takie sztuki. Jeśli jest uczciwy to nie będzie się bał, ale może mu się nie chcieć. Umów się z kimś kto ma/miał DRZtę to posłucha, potrząśnie czym trzeba i będzie OK.

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

18

Odp: Prozaiczne pytania dotyczace wymiany oleju w drz

no wiem ze tak by bylo najlepiej !!! wiekszosc znajomych ma ścigi :( dzis z kumplem ktory  w serwisie hondy pracuje ogladalismy w wwa innego i okazalo sie kompletnym niewypalem : zawieszenie przzód i tył ,napęd, tarcza pływająca (juz dawno wypłyneła:)) kolocki główka ramy itp na koniec nie odpaliła i może dobrze!!! ale nadal twierdzi że to jest igła!!! powiem krótko!!!

JEŻELI KTOŚ Z WAS JEST Z WARSZAWY I MA CZAS OD 10-18 W TYGODNIU I MOŻE MA LUB MIAŁ DRZ I MOŻE OBEJRZEĆ NASTĘPNE CUDO TO BEDE WDZIECZNY OCZYWIŚCIE ODWDZIĘCZE SIE !!!!!

Kontakt : biko25@tlen.pl

320mm Supermoto Racing rotor orange motomaster flame bitch  :D

19

Odp: Prozaiczne pytania dotyczace wymiany oleju w drz

jak zalać olejem i wymienić filtr pokażę gdy go zaleje, ale najpierw muszę wymienić sprzęgło i rozrząd.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

20

Odp: Prozaiczne pytania dotyczace wymiany oleju w drz

hacker33 napisał/a:

jak zalać olejem i wymienić filtr pokażę gdy go zaleje, ale najpierw muszę wymienić sprzęgło i rozrząd.

super opis, dzieki wielkie ;)

no to czekam w takim razie na ciag dalszy.
ile lac oleju jesli wymieniam tez filtr? 1700ml? bo slyszalem dzis, ze zalecane jest wlewanie wiecej oleju, nawet pod 2 litry i nie wiem co o tym myslec

pozdro i jeszcze raz dzieki :)

21

Odp: Prozaiczne pytania dotyczace wymiany oleju w drz

Jeżeli zmieniasz tylko olej                  1,7 litra
Jeżeli zmieniasz olej i filtr oleju          1,8 litra
Jeżeli robisz remont silnika                1,9 litra

Ja zawsze leje według serwisówki (czyli tak jak powyżej) i nigdy nie muszę dolewać - zawsze jest dobrze.

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD