1

Temat: Cześć...

Witam Wszystkich..
Od miesiąca z kawałkiem jestem posiadaczem TTR-k 600 ;-)
Moto kupiłem w dwóch celach, co by poganiać po krzakach i po to aby po przeróbkach mieć SM ;-).
Pozdrawiam..

2

Odp: Cześć...

Cześć. :cool:

SM570R była a teraz???

3

Odp: Cześć...

witaj :)
moj kolega ma ttr600 na kołach supermoto i świetnie śmiga! zapewne będziesz bardzo zadowolony :)

pozdrawiam

100% Supermoto

4

Odp: Cześć...

Cześć

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

5

Odp: Cześć...

Siema

MZ Baghira Black Panther 660 SM --> Z1000 2010" gen. 3
SM...I'll be back!!!

6

Odp: Cześć...

:D  cześć

7

Odp: Cześć...

Cześć, fajne to TTR:)

8

Odp: Cześć...

Cześć!
Jestem Sławek ze Swarzędza.Chwilowo jeżdżę Suzuki GSXR1000 (KUNDLEM)Gerwi wie dlaczego :)  ale jestem w trakcie poszukiwania Husaberga FS650 lub coś we tym stylu,czyli mocne i lekkie.
Pozdrawiam wszystkich

Husqvarna 450
GSXR1000
hulajnoga:)

9

Odp: Cześć...

Cześć, nareszcie!

"Najbardziej mnie teraz wkurwia u młodzieży to że już więcej do niej nie należę" Kazik Staszewski"

10

Odp: Cześć...

gizbicbr napisał/a:

Cześć!
Jestem Sławek ze Swarzędza.Chwilowo jeżdżę Suzuki GSXR1000 (KUNDLEM)Gerwi wie dlaczego :)  ale jestem w trakcie poszukiwania Husaberga FS650 lub coś we tym stylu,czyli mocne i lekkie.
Pozdrawiam wszystkich

Cześć, nie powinieneś nowego tematu założyć  :cool: ?

11

Odp: Cześć...

Socho napisał/a:
gizbicbr napisał/a:

Cześć!
Jestem Sławek ze Swarzędza.Chwilowo jeżdżę Suzuki GSXR1000 (KUNDLEM)Gerwi wie dlaczego :)  ale jestem w trakcie poszukiwania Husaberga FS650 lub coś we tym stylu,czyli mocne i lekkie.
Pozdrawiam wszystkich

Cześć, nie powinieneś nowego tematu założyć  :cool: ?

Jeszcze nie bardzo kumam jak chodzić po waszym FORUM;)

Husqvarna 450
GSXR1000
hulajnoga:)

12

Odp: Cześć...

Cześć!
Gierwi Cię zaraził? :)

Husaberg FE 450 E / SM
KTM 380 SMR SOLD
DR-Z400SM   3x3 , FCR39MX , JD , MRD/SSW , MAGURA/BREMBO4P/BRAKING320MM, IMS 2.6  SOLD

13

Odp: Cześć...

Socho napisał/a:
gizbicbr napisał/a:

Cześć!
Jestem Sławek ze Swarzędza.Chwilowo jeżdżę Suzuki GSXR1000 (KUNDLEM)Gerwi wie dlaczego :)  ale jestem w trakcie poszukiwania Husaberga FS650 lub coś we tym stylu,czyli mocne i lekkie.
Pozdrawiam wszystkich

Cześć, nie powinieneś nowego tematu założyć  :cool: ?

Właśnie dobrze zrobił bo moim zdaniem bez sensu jest zakładać setki NOWYCH tematów żeby tylko się przywitać.. jeśli wszyscy mogą to robić w jednym ale to tylko moje zdanie... :/  Forum zyskuje coraz to więcej aktywnych użytkowników, musimy zadbać o to żeby nie zrobił nam się śmietnik na naszym własnym podwórku  ;)

Pozdro

NovoPerformance.pl

carbon.na.allegro.pl
SM450RR!! #88

14

Odp: Cześć...

Nie no jest odzielny dział przywitalnia specjalnie do tego przygotowany wiec w jednym temacie jak wszyscy bedą sie witac niczego to nie poleszpy , a w recz pogorszy . Wpewnym momecie niebedzie wiadomo kto do kogo mowi "czesc" :|

motoslide.com

15

Odp: Cześć...

cześć
:)

TM